- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażScarlett Johansson dzieli się swoim ulubionym kremem do rąk za 4 USD
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Scarlett Johansson dzieli się swoim ulubionym kremem do rąk za 4 USD


Linia produktów do pielęgnacji skóry Scarlett Johansson, The Outset, jest wreszcie dostępna. I chociaż mógł wystartować wraz z innymi premierami celebrytów, Johansson zapewnia nas, że wyróżnia się na tle innych. „Nie chcę nazywać tego systemem, ale chciałbym, żeby była jedna marka, która byłaby po prostu przejrzysta, czysta i łatwa” – powiedziała aktorka i przedsiębiorca w ostatnim odcinku Połysk Angeles podcast. „A potem, gdybym chciał, mogłem użyć wszystkich innych rzeczy, ale było to coś, na czym można było polegać. Tym właśnie jest The Outset. Jesteśmy naprawdę zaangażowani w czystą, skuteczną pielęgnację skóry.”

Teraz, gdy jej rutyna została zamknięta — gwiazda mówi, że testuje produkty od roku i otrzymała po drodze wiele komplementów — może śmiało powiedzieć, że to zmieniło jej skórę, ale Johansson nie wstydzi się podłączyć drugiego ulubione kosmetyki do pielęgnacji skóry, makijażu i włosów, których nadal używa.

W klasycznym Połysk Angeles stylu, gospodarze Kirbie Johnson i Sarah Tan zapytali Johanssona, co miała na twarzy podczas rozmowy, na co ona odpowiedziała: „Przejrzałem kilka różnych szamponów i tego typu rzeczy – tak naprawdę to nie jest na mojej twarzy, ale jest nad moją twarzą – a wiesz, co jest takiego śmiesznego? Przechodziłam przez te wszystkie szampony i drogie maseczki do włosów i szczerze mówiąc, nic nie działało. Ciągle czułam się, jakbym miała te włosy, które na końcu byłyby suche, a moja skóra głowy byłaby naprawdę ciężka. Oczywiście, jak każdy z nas, pomyślałem: „Dobrze dziewczyny, czego wszyscy używają” i wiecie, do czego wróciłem? Biolage, jak oldschoolowy Biolage z ogromną pompą. Kocham to! Używam szamponu i odżywki i pachnie jak w liceum, a moje włosy to uwielbiają.”

Johansson wspomina pierwszy produkt do makijażu, jaki kiedykolwiek wypróbowała, czyli Róż do policzków MAC (25 USD), zanim przejdzie do makijażu z jej twarzą podczas odcinka. „Kocham Kredka do oczu Pat McGrath (32 USD) — robi najlepszy eyeliner, wypróbowałem je wszystkie. To Pat, właśnie się domyśliła. Robi taki dobry eyeliner, robi taki dobry Tusz do rzęs (30 dolarów) — po prostu tak bardzo kocham jej makijaż”.

Johansson opowiada również Kirbie i Sarah o zmaganiach związanych z życiem w suchym klimacie, takim jak Nowy Jork, i o tym, że używa stosów kremu do rąk, aby zachować nawilżenie i zdrowie dłoni. „Wiesz to Krem do rąk Neutrogena (6 dolarów) to jak ze starej szkoły? Trzymam to przy zlewie. To bardziej balsam niż balsam, ale trzymam go przy zlewie, ponieważ myję ręce 40 razy dziennie”.

Zapytana, czy poddaje się zabiegom w gabinecie, aby zachować skórę, Johansson mówi, że używa tylko własnych produktów. „Jestem osobą zajmującą się pielęgnacją skóry w domu; Robię własne maseczki, własne maski i jest jeszcze jedna naprawdę aktywna linia, która nie jest na każdy dzień, który odkryłam… Nazywa się Image Skincare i musisz uważać, kiedy jej używasz, ponieważ jest bardzo aktywna, ale robię peelingi na Dom. Jestem trochę maniakiem kontroli, więc po prostu lubię dbać o własną skórę. Szczerze mówiąc, naprawdę używam tych produktów w tajemnicy od roku i to wszystko.”Źródło strony

Ostatnie Posty