- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosySekret zagęszczenia włosów Nady Moussy i etapy dbania o kręcone włosy na...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Sekret zagęszczenia włosów Nady Moussy i etapy dbania o kręcone włosy na swój sposób

Nada Moussa, egipska artystka, ujawniła sekret gęstości swoich włosów i sposób dbania o białko włosów kręconych w wywiadzie telewizyjnym, w którym egipska artystka Nada Moussa wymieniła kroki, jakie wykonuje, aby jej włosy wyglądały na zdrowsze i zdrowsze. gęstszy.

Nada Moussa miesza dla swoich kręconych włosów

Egipska aktorka Nada Moussa, która niedawno wcieliła się w postać „Nisreen”, przyjaciółki Oli, w serialu „Poszukiwanie Oli” opowiedziała o swojej rutynie pielęgnacji kręconych włosów, którą się charakteryzuje, ujawniając jej rutynę pielęgnacyjną.

Nada Moussa powiedziała, że ​​używa wody ryżowej, aby zapobiec puszeniu się kręconych włosów, wyjaśniając, że pozostawia ryż moczony w wodzie na kilka godzin, a następnie używa wody na włosach, co zapobiega puszeniu się i zachowuje żywe loki.

Wiadomo, że woda ryżowa jest jednym z przepisów, które Koreańczycy często stosują w pielęgnacji włosów, aby odżywiać mieszki włosowe i sprawiać, że stają się bardziej miękkie, oprócz tego, że ten przepis nadaje włosom lśniący wygląd.

Nada Musa ujawniła również, że używa wody z siemienia lnianego, ponieważ ten przepis zmniejsza puszenie i szorstkość kręconych włosów, ponieważ odżywia je i zapobiega ich wypadaniu. Możesz dowiedzieć się, jak zastosować przepis, korzystając z naszych poprzednich tematów lub kliknij ten link.

Pielęgnacja kręconych włosów Nady Musy

Młoda aktorka Nada Moussa poradziła, aby fryzura była lekko gradientowa, aby kręcone włosy wydawały się bardziej obszerne, a nie strzyżone równymi końcami.

Nada Moussa używa maszynki do strzyżenia włosów podczas brania prysznica, a następnie zdejmuje te klipsy pod wodą i podczas szczotkowania włosów specjalną szczotką do kręconych włosów. Poradziła wysuszenie go bawełnianym ręcznikiem, a następnie nałożenie kremu na kręcone włosy i ułożenie ich według uznania.

To były najważniejsze wskazówki Nady Moussy dla kobiet z kręconymi włosami i tajniki jej pielęgnacji.

Załączone zdjęcia pochodzą z konta na Instagramie Nady Moussy.

Ostatnie Posty