- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosySekrety gęstości włosów Rani Youssef i najważniejsze receptury, które stosuje
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Sekrety gęstości włosów Rani Youssef i najważniejsze receptury, które stosuje

Sekrety gęstości włosów Rani Youssef i najważniejsze receptury, z których korzysta, omawiamy z Tobą droga kobieto, aby się nią zainspirować. Jedną z gwiazd, która lubi długie i gęste włosy jest egipska gwiazda Rania Youssef, która w jednym z wywiadów prasowych zdradziła sekret piękna i gęstości swoich włosów dzięki naturalnym recepturom, więc przyjrzyjmy się tym przepisom.

Mieszanki do włosów w drodze Rania Youssef

Egipska aktorka Raniya Yousif Zwróciła uwagę urodą swoich długich i gęstych włosów, które zdradziły sekret jej urody w poprzednim wywiadzie telewizyjnym i powiedziała, że ​​w domu stosuje naturalną mieszankę, czyli mieszankę olejków składających się z oleju arganowego, olejku migdałowego. , olej kokosowy z oliwą z oliwek i miesza je ze sobą i rozprowadza na włosach od nasady aż po partie. Po godzinie spłucz włosy łagodnym szamponem.

Wiadomo, że olejki te zawierają antyoksydanty i witaminy, zwłaszcza witaminę upiększającą „E”, które są składnikami, które działają wzmacniająco na włosy, zapobiegają wypadaniu włosów, odżywiają mieszki włosowe i nadają włosom zdrowy, lśniący wygląd.

Raniya Yousif

Rania Youssef powiedziała, że ​​stosuje starą i dziwną recepturę, aby zadbać o włosy, zintensyfikować je i zapobiec ich wypadaniu, stosując recepturę „nafty”, i powiedziała, że ​​ten przepis sprawia, że ​​włosy są znacznie mocniejsze i jest nie wstydzi się tego wyznania, zaznaczając, że nafta nadaje włosom blask i dodaje im witalności.

Aby zastosować ten przepis, najlepiej zmieszać niewielką ilość, około jednej lub dwóch łyżek stołowych, z kremem do włosów lub jednym z naturalnych olejków, następnie rozprowadzić na cebulkach włosów na pół godziny, a następnie umyć włosy szampon..

Ale stosując przepis na naftę, kobieta powinna zwracać baczną uwagę i całkowicie unikać zbliżania się do języków ognia, a lepiej, aby przed umieszczeniem jej na głowie kobieta poddała się testowi uczuleniowemu na tę substancję, przymierzając ją na część skóry nadgarstka lub niewielką część skóry głowy i odczekaj około pół godziny, aby upewnić się, że skóra nie jest podrażniona.

Rania Youssef i jej włosy wyglądają ogólnie

Rania Youssef to jedna z gwiazd, które zachowują estetykę swoich włosów, ponieważ utrzymują ich długość i ciemny kolor, często stosują długie falowane fryzury, a czasem fryzury z koków lub gładkie fryzury, które opadają na ramiona podczas sesji zdjęciowych i festiwali sztuki .

Załączone zdjęcia Ranii Youssef z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty