- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażSekrety makijażu kryjące się za wirusowymi selfie Marthy Stewart
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Sekrety makijażu kryjące się za wirusowymi selfie Marthy Stewart


Pamiętasz seksowne letnie selfie Marthy Stewart, które stało się popularne w lipcu? Cóż, jej zdjęcia płonęły dopiero od tamtej pory, a my przeszukiwaliśmy internet w poszukiwaniu jej wskazówek i trików. Wreszcie sama Stewart zabiera się do TikTok, aby odsunąć zasłonę w swojej grze selfie, a wszystko sprowadza się do luksusowego makijażu.

„Pragnienie 101 z Clé de Peau. Więc chcesz herbatę o tym, jak tworzę idealne selfie? ”, podpisuje pierwszy i drugi slajd swojego filmu. Wskazując na migawkę swojego letniego zdjęcia na basenie, kontynuuje: „To była jedna z moich najlepszych prac”.

Zaczynając od światła, Stewart mówi, że ukrywa się tylko w miejscach, w których było to potrzebne. „Bez wysiłku jest kluczem”, mówi. „Teraz dodaj odrobinę połysku, a następnie wypowiedz magiczne zdanie: Clé de Peau, Clé de Peau, Clé de Peau.

@Marta Stewart

#ogłoszenie Wspaniali, wspaniali ludzie uwielbiają korektor @cledepeaubeauteUS! #ogłoszenie #cledepeaubeaute

♬ Błękitna krew – Heinz Kiessling i różni artyści

Według marki, kampania reklamowa – zwraca uwagę Nowe sformułowanie Clé de Peau Korektor SPF 27 (75 USD) i inne najlepiej sprzedające się produkty do makijażu — między Clé de Peau i Martha Stewart potrwają do 15 lutego i zaprezentują mnóstwo filmów TikTok bezpośrednio od samej gwiazdy.

„Asortyment odcieni korektorów przydaje się do różnych zadań związanych z ukrywaniem”, mówi Stewart, zgodnie z komunikatem. „Możesz go użyć, aby zakryć wszystko, od skazy po rozszerzone pory i siniaki. Lubię nakładać go bardzo miękkim pędzelkiem, nie tylko opuszkami palców. Jest wiele dobrych, dobrych, dobrych rzeczy, do których można użyć korektora.” Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy jej wygląd w nadchodzących dniach. Przynieś treść, Marto!

.Źródło strony

Ostatnie Posty