- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoSekrety wygładzania cellulitu Znani artyści makijażu Swear By
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Sekrety wygładzania cellulitu Znani artyści makijażu Swear By


Chociaż istnieje ekscytujący wzrost akceptacji cellulitu i pokochania skóry, w której się znajdujesz, co w pełni wspieramy, czasami chcesz po prostu gładszego wyglądu podczas wieczornego wyjścia. Cellulit jest uparty i trudny do usunięcia, ale na szczęście eksperci od makijażu podzielili się najlepszymi wskazówkami, jak zakamuflować niechciane zmarszczki za pomocą makijażu, pielęgnacji skóry i kilku solidnych sztuczek. Wszędzie tam, gdzie cellulit przysparza Ci smutku, wypróbuj te wskazówki, aby w ciągu kilku minut uzyskać gładszą skórę.

1
/
6

Użyj wcześniej suchego pędzla

Zanim zagłębisz się w nakładanie makijażu na ciało, musisz najpierw przygotować skórę, tak jak twarz. „Jeśli chodzi o dowolny rodzaj tekstury na ciele, najpierw chcę się upewnić, że ciało jest złuszczone i dobrze nawilżone” – mówi wizażysta celebrytów Colby Smith.

Charakterystyczna wizażystka Jenna Nicole sugeruje użycie suchego pędzla do złuszczania. Mówi, że zawsze ma jeden w swoim zestawie, aby złuszczać przednią część nóg swoich klientów, aby przygotować je do makijażu. Używając suchego pędzla małymi, okrężnymi ruchami, „ścierasz martwe komórki skóry i odsłaniasz gładszą warstwę”, mówi Nicole. „Pomaga również stymulować krążenie, umożliwiając płynniejszą aplikację produktu”. Nicole zauważa, że ​​lubi Szczotka do ciała dr Barbra Strum (35 dolarów). Upewnij się, że nawilżasz skórę po sesji szczotkowania na sucho.

szczotkowanie na sucho

Kredyty fotograficzne: Youngoldman/Getty Images | Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

2
/
6

Wymieszaj olejek do ciała z makijażem ciała

Charakterystyczna wizażystka Kindra Mann mówi: „najlepszym sposobem na wygładzenie cellulitu za pomocą makijażu jest zmieszanie odrobiny olejku do ciała lub koncentratu z makijażem ciała, aby nadać mu przejrzysty wygląd”. Mann mówi, że lubi używać Detoksykujący olejek do ciała z apteki organicznej (68 USD), ponieważ został opracowany w celu zmniejszenia cellulitu.

Obrazy Getty

3
/
6

Stosuj produkt o właściwościach odbijających światło

Nicole zaleca stosowanie kremu brązującego o właściwościach odbijających światło, aby uzyskać gładszą teksturę skóry. „Doskonale sprawdza się podczas robienia zdjęć, ponieważ odbija światło lampy błyskowej i rozmywa niedoskonałości”. Nicole zauważa, że ​​lubi używać Dolce Glow Bronzing Shimmer Topper w kolorze MIA (46 USD), aby osiągnąć ten wygląd.

nogi pająki
4
/
6

Znajdź odpowiedni odcień

Znalezienie odpowiedniego odcienia w makijażu ciała może być trudne, ponieważ istnieje mniej opcji niż makijaż twarzy. Jednak ten krok jest kluczem do sukcesu. Charakterystyczna wizażystka Ehlie Luna sugeruje Tinge, marka kosmetyków do pielęgnacji ciała z 12 odcieniami. Oni sprzedają odcień TINGE (48 USD), nawilżający odcień do ciała. Luna mówi, że formuła jest „najbardziej elegancka”, jakiej doświadczyła w makijażu nóg.

Obrazy Getty

5
/
6

Spróbuj użyć makijażu, który jest nieco bardziej opalony niż Twój skóra

Podczas gdy eksperci generalnie nie radzą, aby podskoczyć kolorem w makijażu, Smith twierdzi, że jest to przydatne, gdy próbujesz zakamuflować cellulit. „Korzystanie z makijażu ciała, który jest nieco bardziej opalony niż kolor skóry, pomoże w pojawieniu się cellulitu” – wyjaśnia.

nogi
6
/
6

Użyj produktu do zamazywania

Produkt rozmywający pomoże złagodzić wygląd cellulitu. Smith sugeruje Body Blur Instant HD Skin Finish Latte (39 dolarów). Mówi, że produkt zapewnia pokrycie HD, jednocześnie dodając odrobinę samoopalacza, co nie kończy się smugami ani niejednolitymi efektami. Ukrywa nie tylko cellulit, ale także pajączki i inne zanieczyszczenia – mówi Smith.

maybellinefundacjamain 1

Kredyty fotograficzne: zoranm/Getty Images | Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

Źródło strony

Ostatnie Posty