- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosySelena Gomez z nową fryzurą na sezon wiosenny..inspirowana nią
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Selena Gomez z nową fryzurą na sezon wiosenny..inspirowana nią

Selena Gomez Selena Gomez W tym sezonie zdecydowała się na niezwykłą zmianę wyglądu swoich włosów, więc opublikowała swoje najnowsze zdjęcie na Instagramie, na którym zaadoptowała nową i nowoczesną fryzurę z grzywką, która pokazała jej cechy w inny sposób, więc śledź nas ze szczegółami jej wyglądu.

Selena Gomez z nową fryzurą na sezon wiosenny

Młoda międzynarodowa gwiazda Selena Gomez Selena Gomez Pojawiła się swoim obserwatorom za pośrednictwem swojego konta na Instagramie z nowoczesnym wyglądem włosów, gdzie przyjęła nową i niezwykłą fryzurę opartą na przycięciu włosów do ramion ze stopniowanymi kępkami, które nadają włosom bardziej intensywny wygląd, ponieważ ta historia pasuje do młodych kobiet i kobiety o okrągłej i szczupłej twarzy.

Selena Gomez zakończyła fryzurę krótką grzywką, która opadła na czoło i przyjęła lekki makijaż nude, a do zdjęcia dołączyła komentarz, który mówił: „Nowa fryzura, kto to jest?”.

Młode kobiety mogą czerpać inspirację z Seleny Gomez dzięki tej historii, która jest odpowiednia dla atmosfery wiosennego sezonu 2022, zbiegającego się z Ramadanem 2022.

Poprzednie fryzury Seleny Gomez

Selena Gomez wyglądała inaczej tym spojrzeniem po tym, jak niedawno pojawiła się na ceremonii wręczenia nagród Wybór krytyków 27. doroczny Fairmont Century Plaza w Los Angeles nosił długi kucyk i perukę.

Selena Gomez na Critics Choice Awards
Selena Gomez na rozdaniu nagród Critics Choice Awards (fot. AFP .)

Selena Gomez to jedna z gwiazd, które wybierają miękkie fryzury, zwłaszcza krótkie, sięgające do ramion, takie jak curry równe bez grzywki, często utrzymując kolor włosów między odcieniami brązu z miodowymi kępkami, oprócz farbowania włosy czasem w śmielszych kolorach, np. blond.

Zdjęcia Seleny Gomez z jej konta na Instagramie i z agencji AFP.

Ostatnie Posty