- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skórySerum według jednego lekarza pomaga uzupełniać wyniki wstrzykiwania w domu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Serum według jednego lekarza pomaga uzupełniać wyniki wstrzykiwania w domu


Jeśli chodzi o redukcję zmarszczek, preparaty do wstrzykiwania są uważane za jedną z najskuteczniejszych dostępnych na rynku opcji uzyskania gładszej i jędrniejszej skóry. I chociaż uwielbiamy działanie tych neurotoksyn i wypełniaczy skóry, ci cudotwórcy mogą kosztować całkiem sporo.

Nie powinno dziwić, że dedykowana pielęgnacja skóry, oprócz preparatów do wstrzykiwania, pomoże zachować gładszą skórę niż kiedykolwiek wcześniej. Ale obecnie na rynku jest jeden produkt, który konkretnie działa w celu uzupełnienia twoich zastrzyków, tym samym wydłużając zwrot twojej inwestycji. Wchodzić: SkinCeuticals Intensyfikator kwasu hialuronowego (106 dolarów).

Jak to działa? Kiedy główny składnik tego produktu, kwas hialuronowy (który występuje naturalnie w naszym ciele), jest stosowany miejscowo, wiąże wodę z kolagenem w skórze. To ostatecznie tworzy pulchniejszą, bardziej promienną skórę.

To szczególne serum zawiera 1,3% kwasu hialuronowego, który idealnie nadaje się do tworzenia widocznych rezultatów na skórze. „Korzystne jest stosowanie produktów zawierających kwas hialuronowy, ponieważ wykazano, że nie tylko zwiększają nawilżenie, ale także zmniejszają widoczność drobnych linii i zmarszczek” – wyjaśnia dr Charles Boyd. „Myślę, że jest to idealny produkt do stosowania jako uzupełnienie zabiegów wstrzykiwania, ponieważ wstrzykiwanie odbywa się pod skórę [and]produkt SkinCeuticals wchodzi z zewnątrz do wewnątrz, dzięki czemu jest to sposób na dotarcie do wszystkich warstw skóry razem.”

dr Charles Boyd; BOYD Detroit; Partner SkinCeuticals

Oprócz kwasu hialuronowego ta formuła zawiera również 10% proksylanu, 2% korzenia lukrecji i 0,2% ekstraktu z fioletowego ryżu — wszystkie te składniki działają w tandemie, aby nawilżyć i ujędrnić skórę..

Z perspektywy tekstury ten produkt ma wrażenie żelu serum, więc jest nieco grubszy niż inne opcje. To powiedziawszy, nadal jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry i nie powoduje wyprysków. Dość szybko wysycha na skórze i stanowi dobrą bazę pod makijaż (jeśli Twoja skóra nie jest zbyt sucha, możesz nie potrzebować nawet kremu nawilżającego po użyciu). „Polecam stosować rano i wieczorem, przed makijażem i [again] wieczorem przed snem po oczyszczeniu twarzy” – dodaje dr Boyd.

Przy konsekwentnym stosowaniu tego produktu, badania wykazały wzrost poziomu kwasu hialuronowego w skórze o pełne 30%. Zmniejsza również wygląd kurzych łapek, fałdów nosowo-wargowych i zmarszczek marionetek, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza i zdrowsza. Tak więc, niezależnie od tego, czy szukasz produktu do domu, który uzupełniłby wypełniacze skórne, czy po prostu chcesz zwiększyć poziom kwasu hialuronowego w skórze, aby uzyskać bardziej jędrny wygląd, ten żel do serum jest prawdopodobnie idealnym wyborem dla Ciebie.Źródło strony

Ostatnie Posty