- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skórySerum z retinolem Elle Macpherson używa na noc
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Serum z retinolem Elle Macpherson używa na noc


Skórki Superstar nie powstaje z dnia na dzień. Dzięki połączeniu gwiezdnej genetyki, zdrowego stylu życia i skutecznych zabiegów w gabinecie skóra 57-letniej Elle Macpherson wygląda tak samo promiennie, jak kilkadziesiąt lat temu.

Na szczęście dla nas, supermodelka nie boi się dzielić się zabiegami w gabinecie na twarzy i ciele, którym ufa. Ostatnio Macpherson odwiedziła dermatologa Rebeccę Del Campo w Miami, gdzie według lekarza otrzymuje kombinację czterech zabiegów zaprojektowanych w celu „odmłodzenia skóry i poprawy zdrowia skóry z najgłębszego poziomu przy minimalnym przestoju”.

W menu zatwierdzonym przez supermodelki: stymulujący kolagen laser Aerolase NeoEliter, Tempsure Envi do ujędrniania skóry, nowicjusz Tixel „do delikatnego, ale skutecznego odnawiania powierzchni skóry” oraz terapia światłem LED „w celu przyspieszenia gojenia się ran i dodatkowego wzmocnienia kolagenu ”.

Właściwa pielęgnacja skóry jest również niezbędnym elementem uzyskania zdrowej, promiennej skóry i poprawy wyników w gabinecie w domu. Według dr. Del Campo Macpherson używa antyoksydantów Serum witaminowe Dr. Roberta Skin Science (152 USD) i Serum Odpornościowe (95 USD), serum na noc, które codziennie łączy łagodzący zmarszczki retinol i rozjaśniającą witaminę C.

Według marki produkty są zgodne z czystym etosem Macphersona, ponieważ każda formuła klasy medycznej jest nie tylko skuteczna, ale także wegańska, wolna od okrucieństwa i zrównoważona.Źródło strony

Ostatnie Posty