- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skórySerum z witaminą C firmy Paige DeSorbo
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Serum z witaminą C firmy Paige DeSorbo


Podczas ostatniej sesji Amazon Live aktorka Paige DeSorbo szczerze opowiada o swojej walce z trądzikiem. „Powodem, dla którego moja skóra się poprawiła, jest to, że zażyłem pigułki, ale potem przysiągłem sobie, że kiedy odstawię pigułkę, naprawdę będę dbał o swoją skórę i tak też jest. Więc powiem ci, że rzeczy, których używałem, działały.

DeSorbo mówi, że jej skóra jest bardziej tłusta, więc Caudalie Instant Detox Mask (39 USD) to idealna maska ​​​​odblokowująca, aby wyrównać cerę. Kiedy czuje się bardziej sucho, wybiera LAPCOS Maska z wodorostów (17 USD). „Czują się tak dobrze, a moja wskazówka jest taka, że ​​wszystkie maski w płachcie i maski pod oczy trzymam w lodówce. Lepiej jest, gdy wyjmiesz go z lodówki i założysz. Wtedy użyję mojego wałka do lodu lub jadeitowego wałka, aby wepchnąć serum bardziej do moich porów.”

Jeśli chodzi o serum, DeSorbo wykrzykuje Sunday Riley. „Mają płyn złuszczający, który lubię, ponieważ moja skóra jest bardzo wrażliwa, więc nie mogę używać peelingu, który jest ziarnisty na mojej skórze, ponieważ czuję, że ją drapie”. Ten, po który nieustannie sięga: Sunday Riley Kompleksowa kuracja z kwasem mlekowym Good Gens (122 USD). „Kocham też Sunday Riley CEO Glow Witamina C i olejek do twarzy z kurkumą (40 dolarów). „Powiedziałbym, że jeden z nich trwa mi dość długo. Myślę, że jestem przy mojej trzeciej butelce w ciągu dwóch lat, ponieważ tak naprawdę nie używasz tak dużo.

Również w jej rutynie jest Glow Recipe Watermelon Glow Niacynamidowe serum rozświetlające krople rosy (21 dolarów). „Wszystko, co naprawdę kocham z tej marki”, mówi. Aby uzupełnić jej serum, to First Aid Beauty Ultra Repair Cream Intensywnie nawilżający krem ​​nawilżający (16 USD), który twierdzi, że poprawia nawilżenie skóry o 169 procent. „Używam tego na całym ciele, twarzy, wszystkim”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty