- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skórySerum z witaminą C, które Hailey Bieber mówi, że zmieniło jej skórę
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Serum z witaminą C, które Hailey Bieber mówi, że zmieniło jej skórę


Czy to przez Instagram, czy TikTok, Hailey Bieber zawsze pokazuje nam nowe i godne uwagi produkty do pielęgnacji skóry, które warto wypróbować, ale w niedawnym artykule dla StyleCasterdowiedzieliśmy się, że ona też używa kultowych klasyków.

Zgodnie z artykułem, sekret jej blasku supermodelki to BeautyStat Universal C uszlachetniacz skóry (80 dolarów), który, jak mówi, zmienił jej skórę i stał się jednym z jej produktów świętego Graala. I nie jesteśmy zaskoczeni.

2021 Nowe Piękno Zdobywca nagrody, rozjaśniające serum BeautyStat zawiera 20-procentową witaminę C, która rozjaśnia ciemne plamy i pomaga zmniejszyć obrzęki, aktywną zieloną herbatę, aby zwiększyć syntezę kolagenu i skwalan, aby zapewnić nawilżenie.

Instagram: haileybieber

Również w składzie zroszonej skórki Biebera: Furtuna Skin Due Alberi Dwufazowy olejek nawilżający (225 dolarów), Aura Cacia Organiczny olejek do pielęgnacji skóry z dzikiej róży (15 USD), które zadebiutowała w niedawnym teledysku TikTok do nocnej rutyny, i EltaMD Zabarwiony krem ​​przeciwsłoneczny do twarzy o szerokim spektrum SPF 40 (35 USD), uniwersalny poranny zszywek Bieber mówi, że jest jej „świętym Graalem”. Aby dopełnić swój wygląd, zanim wyjdzie za drzwi, stosuje wypróbowane i prawdziwe Aquaphor maść naprawcza do ust (4 USD). „Po prostu wykonuje swoją pracę”, powiedziała wcześniej Przepych.

@haileybieber

Musiałem to zrobić w 2 częściach, ponieważ jestem zły w Tik Tok. Oto mój szybki, leniwy makijaż i przygotowanie skóry. I tak, rhode już wkrótce🤍

♬ Powiedz tak (wersja instrumentalna) [Originally Performed by Doja Cat] – Przewrót Elliota VanaŹródło strony

Ostatnie Posty