- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryShannon Beador szczerze mówi o strachu przed rakiem skóry: „Miałem strup, który...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Shannon Beador szczerze mówi o strachu przed rakiem skóry: „Miałem strup, który nigdy się nie zagoił”


Shannon Beador zachęca swoich zwolenników do regularnych kontroli skóry po niedawnym strachu przed rakiem skóry.

„Właśnie wycięty rak skóry” Prawdziwe gospodynie domowe z Orange County gwiazda udostępniona we wczorajszym poście na Instagramie. „Miałem strup, który nigdy się nie zagoił. Pamiętaj o regularnych kontrolach skóry!”

@shannonBeader

Chociaż jest to z pewnością trudny czas dla Beader, otrzymała duże wsparcie od swoich fanów. „O rany, Shannon tak potężny, że dzieli się tym z wiadomością do sprawdzenia”, mówi jeden z obserwatorów. „W poniedziałek mam operację raka skóry, znaną jako operacja Moh’a, z tego samego powodu”, mówi inny. „Strup na policzku, który się nie zagoił i na pewno był to wczesny etap raka skóry. Jeśli masz wątpliwości, sprawdź to!!!” Inni komentatorzy również podzielili się swoimi osobistymi historiami o czerniaku, przypominając Beadorowi, że nie jest sama.

W poprzednim wywiadzie z Brawo, 58-latka podzieliła się tym, że jest w trakcie wprowadzania na rynek linii produktów do pielęgnacji skóry, a teraz, gdy niedawno zmagała się z rakiem, być może przygotowuje się do wprowadzenia własnego produktu SPF.Źródło strony

Ostatnie Posty