- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosySherine Abdel Wahab goli całe włosy w szokującym wyglądzie podczas swojego pierwszego...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Sherine Abdel Wahab goli całe włosy w szokującym wyglądzie podczas swojego pierwszego występu po rozwodzie

Sherine Abdel Wahab zaszokowała publiczność ostatnim spojrzeniem na jej koncercie w Abu Dhabi, gdzie podczas pierwszego występu po rozwodzie z artystą Hossamem Habibem włosy były całkowicie ogolone, co było wielkim szokiem dla jej fanów i społeczności artystycznej, która pojechała słowami wsparcia dla niej, podczas gdy Sherine uważała, że ​​jej historia włosów może pochodzić od „drzwi do zmiany” i przechodzić przez fazę depresji.

Sherine Abdel Wahab zaszokowała publiczność goleniem włosów na zero

Egipska gwiazda Sherine Abdel Wahab postanowiła zacząć od nowa po rozwodzie i postanowiła zgolić włosy do zera w reakcji na nią po rozstaniu z mężem, ponieważ chciała, aby jej krok radykalnie zmienił jej życie, i poprosiła swoją publiczność na scenie, aby zaakceptowała ją w ten sposób, a artystka Asala rzuciła wyzwanie temu, co zrobiła, całkowicie goląc włosy.

Szokujący wygląd Sherine Abdel Wahab, bez włosów, w swoim pierwszym występie po rozwodzie

Sherine Abdel Wahab pojawiła się na scenie z ogoloną głową, porzucając swoje średniej długości włosy, którymi cieszyła się jakiś czas temu, a ta szokująca fryzura odsłoniła wyraźnie i odważnie rysy twarzy Sherine Abdel Wahab, podczas gdy egipska artystka wcześniej przybrała krótkie fryzury około dwóch lat temu, czyli wygląd, który powierzyła. Na początku publiczność miała krótkie włosy, ale nie zero włosów.

Sherine Abdel Wahab otrzymuje wsparcie i odpowiada na plotki

Posunięcie Sherine Abdel Wahab wywołało szerokie reakcje i wielkie wsparcie gwiazd i celebrytów dla egipskiego artysty, w świetle krążących informacji, że Hossam Habib był tym, który golił jej włosy, ale Sherine Abdel Wahab była zaskoczona tym, co się krążyło i że niektórzy myśleli najgorsze i nie sądzili, że to, co zrobiła, było kwestią zmian i odnowy, albo że przechodzi przez etap depresji, więc egipska artystka powiedziała w poście na swoim Twitterze: „Dlaczego czy nie ma nowego wyglądu? Dlaczego nie ma zmiany? Dlaczego to nie ja to zrobiłem, nawet jeśli mam depresję?

Szokujący wygląd Sherine Abdel Wahab, bez włosów, w swoim pierwszym występie po rozwodzie w 2021 r.

Sherine Abdel Wahab potwierdziła, że ​​po rozwodzie i etapie golenia włosów nadal jest silna i dodała na swoim blogu: „Dlaczego narzuciłaś najgorsze i najgorsze, skrzywdziłeś niewinną osobę i skrzywdziłeś mnie? , ale ja cię kocham. Kochali mnie tak, że nie widzisz faktów, albo jesteś niesprawiedliwy.”

.

Ostatnie Posty