- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessSławny stylista fryzur Chris Appleton dzieli się swoimi podstawami samoopieki
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Sławny stylista fryzur Chris Appleton dzieli się swoimi podstawami samoopieki


Znany ze swoich zawsze modnych koncepcyjnych i kreatywnych wizji włosów, rozchwytywany stylista Chris Appleton dzieli się swoimi stałymi dbałością o siebie, ofertą SkinMedica i oczywiście pielęgnacją włosów.

1
/
5

Szybkie przeglądanie siatki Appleton na Instagramie pokazuje, że 38-latek poważnie traktuje sprawność fizyczną – „Jestem zawsze w ruchu i jestem szaleńcem w treningu!” – i ogólny stan zdrowia. Siłownia Jujitsu i Dogpound są regularnie zmieniane, podobnie jak wędrówki po kanionie Runyon w Los Angeles.

2
/
5

Dbanie o siebie również nie jest drugorzędną myślą dla Appletona — nawet jeśli harmonogram obejmuje dużo podróży. Sporządzanie listy obowiązkowych zajęć: masaż, medytacja i czytanie.

3
/
5

Jeśli chodzi o zapach, jego wybór jest wyjątkowy: na bazie fig, ulubiony przez fanów DS i Durga Debaser (260 dolarów).

4
/
5

SkinMedica tworzy swoją listę świętego Graala, z Serum TNS Advanced+ (295 USD), Odmładzający nawilżacz HA5 (184 USD) i Natychmiastowy jasny krem ​​pod oczy (92 $) zajmując trzy pierwsze miejsca. „Naprawdę lubię serum. Uwielbiam w nim to, że ma odmładzającą formułę, która pomaga zmniejszyć widoczność grubych zmarszczek, drobnych linii, kolorytu i tekstury skóry. Używam go każdego ranka i wieczoru.”

5
/
5

Nic dziwnego, Appleton mówi, że jego dzień nie byłby kompletny bez pielęgnacji włosów. „Włosy są dla mnie bardzo ważne – oczywiście to właśnie robię – a mój szampon, którego używam, jest Bezpieczeństwo kolorów Wow Color (24 USD). Ten szampon jest niesamowitym produktem, ponieważ jest w 100% czysty. Nie pozostawia osadów i nie pozostawia nic, co mogłoby matowieć włosy lub blokować mieszki włosowe, co może powodować przerzedzenie lub wypadanie włosów. Oczyszcza moje włosy, oczyszcza skórę głowy i naprawdę utrzymuje jasne i lśniące włosy.Źródło strony

Ostatnie Posty