- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosySposoby na nawilżenie zniszczonych włosów najlepszymi naturalnymi składnikami Ramadanu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Sposoby na nawilżenie zniszczonych włosów najlepszymi naturalnymi składnikami Ramadanu

Sposoby na nawilżenie zniszczonych włosów najlepszymi naturalnymi składnikami Ramadanu. W miesiącu Ramadan zmniejsza się procent picia wody i płynów, więc ciało kobiety jest narażone na odwodnienie, podobnie jak włosy, a gdy włosy wysychają, stają się lśniące i nieatrakcyjne, więc oto sposoby na nawilżanie zniszczone włosy z najlepszymi naturalnymi składnikami Ramadanu.

Przyczyny zniszczonych włosów w Ramadanie

  • Brak wody pitnej
  • wysoka temperatura
  • Brak składników odżywczych z powodu postu

Sposoby na nawilżenie zniszczonych włosów najlepszymi naturalnymi składnikami Ramadanu

Sposoby na nawilżenie zniszczonych włosów najlepszymi naturalnymi składnikami Ramadanu

  • Awokado nawilżające zniszczone włosy podczas Ramadanu
  • jajkaAby nawilżyć zniszczone włosy podczas Ramadanu

Awokado nawilżające zniszczone włosy podczas Ramadanu

Naturalne składniki nawilżające zniszczone włosy, w tym aplikacja awokado na włosy, ze względu na bogactwo witamin Oraz proteiny i naturalne olejki, które pomagają w leczeniu różnych problemów z włosami, w tym zniszczonych. Zmiażdż dwa awokado z czterema łyżeczkami oliwy z oliwek i dobrze wymieszaj składniki, aby uzyskać gładką pastę. Następnie nałóż pastę na włosy i pozostaw na godzinę, a następnie dokładnie umyj włosy wodą i lekkim szamponem, pozostaw do wyschnięcia i ciesz się mokrymi i miękkimi włosami w Ramadanie..

jajkaAby nawilżyć zniszczone włosy podczas Ramadanu

Naturalne składniki nawilżające zniszczone włosy to między innymi bogate w białko jaja, które pomagają wzmocnić włosy i odbudować zniszczone włosy. Jajka pomagają również zapewnić nawilżenie i połysk włosów. Do miski włóż trzy jajka z dwiema łyżkami oliwy z oliwek i jedną łyżką miodu, a ilość można zwiększyć w zależności od długości włosów. Wymieszaj wszystkie składniki i nałóż na włosy jak maskę, następnie przykryj włosy plastikowym czepkiem i pozostaw na 30 minut. Następnie dobrze umyj włosy szamponem i letnią wodą i ciesz się zdrowymi i nawilżonymi włosami podczas Ramadanu. Możesz powtarzać tę maskę raz w tygodniu, aby włosy były gładkie i atrakcyjne.
Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

Ostatnie Posty