- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosySulafa Mimar błyszczy nową fryzurą i kolorem swoim najnowszym wyglądem
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Sulafa Mimar błyszczy nową fryzurą i kolorem swoim najnowszym wyglądem

Sulafa Mimar postanowiła w pierwszym tygodniu lutego zmienić wygląd swoich włosów, więc przyjęła nową fryzurę o jasnym i jasnym kolorze, więc pojawiła się w teledysku z salonu fryzjerskiego Michela Zeytouna, pokazując jej nową spójrz, więc postępuj zgodnie ze szczegółami.

Sulafa Mimar z nowym wyglądem, atrakcyjnymi włosami

Syryjska gwiazda Sulafa Mimar podzieliła się ze swoimi zwolennikami funkcji Al-Sturi za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, klipu wideo, podczas gdy fryzjer Michel Zeytoun dokonał ostatnich szlifów swojej nowej fryzury.

Wydawało się, że Sulafa zaadoptowała fryzurę od przodu z długą grzywką na czole, fryzurę, która od lat nie przeżyła swojej mody, tak jak preferują ją kobiety, bo nadaje włosom gęstość i sprawia, że ​​owal twarzy jest bardziej atrakcyjny i pełny.

Ponadto Sulafa Mimar zdecydowała się rozjaśnić kolor włosów do bardzo jasnego blondu, po tym, jak użyła mieszanego odcienia brązu i orzecha, aby uzyskać jasny i uderzający wygląd.

Film otrzymał szeroką interakcję od pionierów mediów społecznościowych, którzy flirtowali z pięknem swojej gwiazdy i kolorem jej jasnych włosów z nową historią.

Poprzedni wygląd włosów Sulafy Mimar

Sulafa Mimar to jedna z gwiazd, które często polegają na jasnych odcieniach swoich włosów, zwłaszcza przy kolorowych oczach i białej skórze. I za każdym razem odnawia włosy gradacją w odcieniach miodu, jasnego blondu i jasnego brązu z blond pasemkami. Fryzury o średniej długości i krótkich włosach, które sięgają do ramion, są przyjmowane z falistymi lub delikatnymi fryzurami.

Obejrzyj wideo, New Look, włosy Sulafy Mimar i co myślisz o jej wyglądzie?

Zdjęcia Sulafy Mimar z jej konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty