- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosySulafa Mimar błyszczy nową fryzurą z okazji Walentynek 2022..wideo
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Sulafa Mimar błyszczy nową fryzurą z okazji Walentynek 2022..wideo

Sulafa Mimar pojawiła się ponownie wśród swoich zwolenników z nowym wyglądem niezwykłych włosów w swoim najnowszym wyglądzie.Libański fryzjer Victor Keyrouz opublikował wideoklip ze swojego salonu piękności, wprowadzając ostatnie poprawki do wyglądu Sulafy Mimar, który wybrał dla niej nowoczesna fryzura o atrakcyjnym blond kolorze. Śledź nas, aby poznać szczegóły jej wyglądu.

Sulafa Mimar z nową fryzurą Victora Keyrouz

Syryjska gwiazda Sulafa Mimar pojawiła się w krótkim wideoklipie z wnętrza salonu fryzjera Victora Keyrouza, gdzie postanowiła zmienić fryzurę i kolor, aby zbiegły się z okazji Walentynek 2022.

Victor Keyrouz wybrał dla artystki Salafa fryzurę stylizowaną z przodu, zachowując długość jej średnich włosów, ponieważ obcinał jej grzywkę długo i opadał na czoła, a następnie układał jej włosy falującą fryzurą, gdzie syryjska gwiazda recenzowała wygląd jej ostatnich włosów, wyrażając jej szczęście tym spojrzeniem.

Ona również wybrała swoje platynowe blond włosy z lekko ciemnymi korzeniami w skórze głowy i wyglądała w tym stylu z charakterystycznym i jasnym wyglądem, szczególnie z jej wyglądem w delikatnym, nude makijażu wykonanym przez wizażystę Elie Hajj.

Współczesne kobiety mogą czerpać inspirację z nowego wyglądu włosów Sulafy Mimar z okazji Walentynek 2022 i zmieniać fryzurę oraz kolor w ten sposób, jak na załączonym filmie.

Fryzura Sulafy Mimar spotkała się z interakcją pionierów mediów społecznościowych, którzy flirtowali z jej wyglądem i urodą.

Obejrzyj zdjęcia i filmy przedstawiające nowy wygląd, włosy Sulafy Mimar autorstwa Victora Keyrouza i co myślisz o jej wyglądzie?

Zdjęcia Sulafy Mimar z jej konta na Instagramie oraz z Instagrama Victora Kayrouza.

.

Ostatnie Posty