- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skórySuplement na porost włosów Philippine Leroy-Beaulieu przyjmuje każdego ranka
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Suplement na porost włosów Philippine Leroy-Beaulieu przyjmuje każdego ranka


Urodzona w Paryżu aktorka Philippine Leroy-Beaulieu – najbardziej znana jest z roli Sylvie in Emilia w Paryżu, który właśnie trafił na ekrany z drugim sezonem — przedstawia beztroski obraz starzenia się. „Świat, w którym ludzie nie mogą się starzeć, jest niebezpiecznym światem”, mówi w niedawnym wywiadzie dla Przepych. „Niedawno rozmawiałem o tym z moją córką, która ma 30 lat. Powiedziała: „Mamo, nie chcę żyć w świecie, w którym kobiety nie mogą się starzeć”. Myślę, że ważne jest, aby naprawdę mieć tę starzejącą się rzecz i nie czynić z niej problemu, nie robić z tego czegoś, o czym nie możemy rozmawiać”. Chociaż rozumie, że starzenie się jest naturalną częścią życia, nadal robi, co w jej mocy, aby jej skóra i ciało wyglądały tak zdrowo, jak to tylko możliwe.

„Im więcej nakładam na skórę, tym bardziej wydaje mi się, że nie oddycha, więc staram się, aby było to bardzo proste. To także to, co wkładasz do swojego ciała, o czym wszyscy wiedzą” – kontynuuje Beaulieu, dodając, że jest osobistą fanką soków, przerywanego postu i robienia tego, co robią Grecy: jedzenia tylko zielonych i czerwonych winogron z pestkami. „Po jakimś czasie znudził mi się smak, ale generalnie jest super. Naprawdę nie chudnę dużo, ale to, co dzieje się z moją skórą, oczami, wszystkimi organami, włosami i wszystkim, jest niesamowite. Nie męczę się. Właściwie po czterech czy pięciu dniach dostaję tyle energii”. Gwiazda również przysięga na Suplement diety z kolagenem i spiruliną D+ (102 USD), co, jak mówi, promuje zdrowe włosy.

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, na jej liście znajduje się wiele zdecydowanych marek z całego świata. Zaczynając od ZQ-11 Nawilżający Aminokwas Oczyszczający, które „tak bardzo kocha”, Beaulieu przechodzi następnie na naturalny tonik. „Do mojego toniku używam po prostu wody kwiatowej, którą możesz dostać wszędzie. Może to być woda różana, może to być woda pomarańczowa.” Clinicare EGF Odświeżające serum (42 USD) i Clinicare X3M EGF Odświeżająca Esencja (48 USD) są następne, oba są reklamowane ze względu na ich zdolność do głębokiej penetracji skóry, pozostawiając ją ultra nawilżoną.

Aby uzyskać dodatkowy zastrzyk nawilżenia, stosuje francuski La Fervance Éclat Extraordinaire (220 dolarów). Zaleca dokładne wcieranie go w skórę, aby uwolnić pełne działanie kremu. Aby uzupełnić swój skład, zgłasza się 58-latka NUXE Rêve de Miel Balsam do ust (17 USD), aby chronić ją w podróży.

.Źródło strony

Ostatnie Posty