- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosySztuczki wydłużania rzęs suszarką do włosów i jakie są zagrożenia
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Sztuczki wydłużania rzęs suszarką do włosów i jakie są zagrożenia

Sztuczki na wydłużanie rzęs są szeroko rozpowszechnione na portalach społecznościowych o różnych kształtach i typach, Jednak korzystanie z suszarki do włosów to jedna z najbardziej kontrowersyjnych sztuczek na przedłużanie rzęs, a jej ryzyko trzeba poznać przed jej zastosowaniem, dlatego dowiedz się z nami, czy sztuczki z przedłużaniem rzęs za pomocą suszarki są skuteczne i bezpieczne.

Kroki, jak zastosować sztuczki, aby wydłużyć rzęsy suszarką do włosów

Ostatnio na portalach społecznościowych pojawiło się wiele filmów, które mówią o przedłużaniu rzęs za pomocą suszarki do włosów. Kroki trików wydłużania rzęs za pomocą suszarki do włosów opierają się na następujących krokach:

  • Umyj rzęsy wodą.
  • Użyj suszarki do włosów o chłodnej temperaturze.
  • Osusz rzęsy chłodnym powietrzem do góry.
  • Nałóż bazę do rzęs.
  • Powtórz suszenie rzęs suszarką do włosów z zimnym ciepłem.
  • Nałóż na rzęsy warstwę czarnego tuszu do rzęs.
  • Ponownie osusz rzęsy.
  • Dodaj drugą warstwę tuszu zwiększającego objętość rzęs.
  • Powtórz proces suszenia suszarką do włosów.

Niebezpieczeństwa związane z używaniem sztuczek przedłużania rzęs za pomocą suszarki do włosów

Ta technika zajmuje dużo czasu, a powietrze może wpływać na makijaż twarzy i powiek, ale najważniejsze jest to, że ta sztuczka niesie ze sobą zagrożenia dla zdrowia, o które należy zadbać.

Okuliści i dermatolodzy ostrzegają przed próbowaniem tej techniki w domu, ponieważ używanie suszarki do włosów na oczach może je uszkodzić i uszkodzić powieki. Ponadto bezpośrednie działanie powietrza na oko zwiększa suchość rogówki, co może powodować ból i ewentualnie problemy ze wzrokiem.

Dlatego pamiętaj, aby nie stosować wszystkich sztuczek przedłużania rzęs, które można znaleźć w mediach społecznościowych, zanim upewnisz się, że są one ryzykowne.

Sztuczki na wydłużenie rzęs zamiast suszarki

Jeśli upierasz się przy wydłużaniu rzęs, stosując sztuczkę z powietrzem, możesz zamiast tego użyć gorących zalotek, ponieważ zawierają ustawienia bezpieczeństwa, które nie przekraczają określonej temperatury, ale sztuczki z przedłużaniem rzęs, które zależą od kroków nakładania tuszu lub naturalnych mieszanek są bezpieczniejsze.

Chcąc uzyskać gęste i długie rzęsy radzimy nałożyć kilka warstw tuszu i odczekać kilka minut, aż każda warstwa wyschnie naturalnym powietrzem zamiast suszarki do włosów.

Istnieje wiele trików na wydłużanie rzęs, ale koniecznie poznaj wybór bezpiecznych metod.

.

Ostatnie Posty