- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessTa marka czystej medycyny została właśnie uznana za najbardziej innowacyjną firmę w...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ta marka czystej medycyny została właśnie uznana za najbardziej innowacyjną firmę w branży wellness


Jako pierwszy, a obecnie jedyny, firma zajmująca się czystą medycyną tam, nic dziwnego, że Genexa zajęła pierwsze miejsce Szybka firma Najbardziej innowacyjna firma w Wellness na rok 2022. Genexa zdobyła pierwsze miejsce, demonstrując swoje zaangażowanie w oczyszczanie leków dostępnych bez recepty. Zrobili to, zachowując wszystkie potrzebne składniki aktywne i usuwając niepotrzebne sztuczne składniki.

Podobnie jak niektóre marki czystych kosmetyków, Genexa ma publiczną listę składników, których nigdy nie znajdziesz w ich medycynie, w tym sztucznych konserwantów, barwników, słodzików, talku, sorbitolu, syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy i powszechnych alergenów, takich jak gluten i laktoza. Genexa zastąpiła te składniki naturalnymi składnikami, takimi jak organiczne ekstrakty owocowe i buraki, mówi Szybka firma.

Genexa rozpoczęła działalność w 2016 roku, ale znacznie się rozwinęła w ciągu ostatniego półtora roku i jest teraz dostępna we wszystkich głównych drogeriach, a także w Internecie. Genexa ma coś na każdą powszechną dolegliwość, od leków na przeziębienie i grypę po środki przeciwbólowe dla dzieci.

„Uznanie przez Fast Company za nasze innowacje w kategorii zdrowia i dobrego samopoczucia jest prawdziwym zaszczytem i niezwykle potwierdzającym, po wielu latach ciężkiej pracy, badań i rozwoju oraz wytrwałości” – powiedział współzałożyciel Genexa, David Johnson, w oświadczeniu: „Pomimo kilku przeszkód na drodze ze strony przedstawicieli branży farmaceutycznej, którzy wielokrotnie powtarzali nam, że nie da się zrobić leków wyłącznie z czystych składników, wytrwaliśmy. Stworzyliśmy tę firmę, ponieważ wierzymy w stawianie „ludzi ponad wszystko” i dla nas oznacza to tworzenie czystych leków nie tylko dla naszych dzieci, ale dla wszystkich.”Źródło strony

Ostatnie Posty