- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessTa przenośna lampa LED pomaga w problemach skórnych, zaburzeniach snu i SAD
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ta przenośna lampa LED pomaga w problemach skórnych, zaburzeniach snu i SAD


Terapia światłem LED jest bardzo korzystna dla Twojej skóry. W ostatnich latach opracowano zabiegi LED o sile klinicznej, które można stosować w zaciszu własnego domu. Teraz dermatolog i założyciel MMSkincare, Ellen Marmur, MDopracował smukłe, mniejsze, ergonomicznie zaprojektowane urządzenie, dzięki czemu można je z łatwością zabrać ze sobą.

ten MMSphere 2GO (395 USD) to pierwsze urządzenie na rynku, które oferuje korzyści dla skóry i dobrego samopoczucia wynikające z terapii światłem zarówno w domu, jak iw domu. Urządzenie pomaga w leczeniu trądziku, przebarwień, zmarszczek i nierównego kolorytu skóry. Oprócz tych wszystkich korzyści pielęgnacyjnych, MMSphere 2GO wykorzystuje również czerwone diody LED oparte na nauce NASA, aby pomóc zmniejszyć niepokój i pomóc w zasypianiu. Ulubionymi korzyściami dr Marmur są opinie, które usłyszała „o tym, jak bardzo poprawiło samopoczucie emocjonalne w przypadku bólu, bólów głowy, migreny, snu, skurczów, lęku, SAD (sezonowych zaburzeń afektywnych) oraz lepszej koncentracji i pamięci”.

Dr Marmur mówi, że MMSphere 2GO jest „jak najlepszy przyjaciel twojej skóry. Bez bólu, bez kłucia, całe dobro. Dziewięć ustawień sprawia, że ​​Twoje ustawienie leczenia może być dostosowane do Twojej ciągle zmieniającej się skóry: Dzień wyprysków? Użyj niebieskiego! Dzień matowej skóry? Użyj fioletu. Zły pigment czy zmarszczki? Użyj zielonego. [Have a] trądzik różowaty? Zielony. Znowu zbierałeś pryszcze? Użyj koloru czerwonego i przestań zrywać”, mówi dr Marmur.

„Każdy szczegół tego projektu miał sprawić, że po prostu dbanie o skórę tak bezpiecznie i skutecznie, jak robiłbym to dla Ciebie w gabinecie, było przyjemnością” – mówi dr Marmur. Projektując urządzenie oświetleniowe LED, zwróciła uwagę na nawet najdrobniejsze szczegóły. „Gałka dotykowa przypomina stare szkolne radio. Aureola leczy jednocześnie duży obszar skóry, taki jak twarz, szyja i klatka piersiowa. Uchwyt jest ergonomiczny i trzyma telefon, dzięki czemu możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie podczas 20-minutowej sesji.”

Dr Marmur chciał, aby chwycenie MMSphere 2GO było tak łatwe, jak zabranie ulubionego produktu do włosów w podróż. „Uczynienie go bardziej dostępnym poprawia wrażenia użytkownika, w medycynie nazywamy to lepszą zgodnością, co, jak wiemy, prowadzi do lepszych wyników”. Dla jeszcze większej łatwości użytkowania przenośne etui posiada przegródki na kosmetyki i produkty do pielęgnacji włosów.

Źródło strony

Ostatnie Posty