- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoTa wewnętrzna technika biustonosza uwalnia pacjentów od robienia zakupów na stałe
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ta wewnętrzna technika biustonosza uwalnia pacjentów od robienia zakupów na stałe


Kiedy Houston, chirurg plastyczna z Teksasu Courtney El-Zokm, pacjentka MD, Amy Beth, przyszła do niego na operację piersi, aby wymienić implanty, które już jej nie pasowały, zalecił podniesienie jej piersi za pomocą wewnętrznego biustonosza wykonanego z rozpuszczalnego siatka biologiczna.

„Miałam implanty od ponad 10 lat i chciałam powtórkę”, mówi Amy Beth. „Moje piersi były takie ciężkie; zaczęły spadać na bok. Ponieważ wymagały dużej struktury i wsparcia, zdecydowałam się na zrobienie wewnętrznego biustonosza w ramach mojej operacji”.

Zwykle wykonywane w ramach zabiegu liftingu lub powiększenia piersi, Dr Courtney mówi swoim pacjentom, aby myśleli, że biustonosz wewnętrzny jest tymczasowym rusztowaniem, które pomaga unieść i ukształtować. „Ta nowa zaawansowana technologia siatki pomaga utrzymać wagę implantu lub dużych, ciężkich piersi, które mają dużo tkanki. Zmniejsza ryzyko zwiotczenia, a moi pacjenci są zachwyceni wynikami”.

Jak to działa

„Materiał to elastyczna, owalna siatka wykonana z naturalnej pochodnej” – mówi dr Courtney. „Podczas zabiegu wkładam go w dolną część piersi pod implantem i zawieszam na ścianie klatki piersiowej, aby nadać piersiom naturalne zawiesie” – mówi. „To naprawdę niewidzialny biustonosz, a po zabiegu nie będziesz w stanie zobaczyć ani poczuć siateczki pod skórą. Najlepsze jest to, że jest wykonany z naturalnego pochodzenia, który pomaga generować nową produkcję kolagenu w obszarze, w którym jest umieszczony.”

Z czego jest zrobione

Zauważa, że ​​siatka GalaFlex, której używa dr Courtney, jest wykonana z tego samego rodzaju materiału, który jest używany do liftingu nici. Nici liftingujące są wykonane z polidioksanonu, który jest powszechnie używany jako szew chirurgiczny, i zwykle wytrzymują około sześciu miesięcy, zanim się rozpuszczą. „Biustonosz wewnętrzny jest wykonany z poli-4-hydroksymaślanu – który jest podobny – ale trwa dłużej” – wyjaśnia. Jednak siatka wchodząca pod skórę jest zasadniczo taka sama. „Prawdziwą korzyścią jest grubość skóry, która pojawia się po około sześciu tygodniach. Po sześciu miesiącach do roku zobaczysz, że znacznie się poprawi, dzięki czemu implant lub większe piersi będą z czasem podtrzymywane, nawet po całkowitym rozpuszczeniu siateczki”.

Jak długo to trwa?

Siatka ostatecznie rozpuści się w ciągu roku do 18 miesięcy po operacji. „Jestem uczulony na wszystko. Po operacji miałam nawet reakcję alergiczną na Steri Strips” — mówi Amy Beth. „Ale nie zareagowałem na siatkę. To nie jest implant, w którym twoje ciało wie, że coś tam jest. Jest bezpieczny i uwielbiam to, że z czasem się rozpuszcza, a ja nie mam ciała obcego w moim ciele”.

Podniesiony wygląd

Dla Amy Beth różnica między jej pierwszą augmentacją a rewizją za pomocą siatki to dzień i noc. „Miałem implanty o pojemności 275 cm3 i ostatecznie zwiększyłem się do 530 cm3. Moją największą skargą było to, że miałam dużą przestrzeń na środku piersi. Nawet z implantami musiałam nosić kostiumy kąpielowe z wszytym stanikiem. Teraz mogę nosić bikini typu stringi i dosłownie nigdy w życiu nie nosiłam bikini typu string. To idealna opcja dla osób, które już nigdy nie chcą nosić stanika, a nie oszukujmy się, to my wszyscy.”

.Źródło strony

Ostatnie Posty