- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażTarte przywraca kultową plamę na policzkach
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Tarte przywraca kultową plamę na policzkach


Pamiętam, jak pierwszy raz spróbowałem tarta słynna plama na policzkach: byłam w liceum i kupiłam to, co powinno być moimi pieniędzmi na benzynę, w kolorze cienia, który prawdopodobnie nie był dla mnie odpowiednim kolorem (później odkryłem łaskotanie i odsłonięcie, a te były znacznie lepiej dopasowane dla mojej jasnej skóry). Zajęło mi wieczność, aby użyć całego kija, ale tak się stało. Nie wiedziałam wtedy, jak dobrze zrobić makijaż, ale po prostu wmasowałam go trochę i wmasowałam palcami. Podobało mi się też chłodzące działanie formuły żelowo-kremowej. To było niepodobne do niczego, co kiedykolwiek widziałem.

Kiedy wiele lat później zacząłem pracować jako redaktor, dowiedziałem się więcej o kluczowych składnikach tarte oraz o tajemnicy mieszania i zroszonego blasku Cheek Stain, oleju marakuja, który jest pozyskiwany w sposób zrównoważony w ekologicznym procesie ekstrakcji przez wszystkie- spółdzielnia kobieca w Amazonii. Inne korzystne dla Twojej skóry właściwości bogate w przeciwutleniacze to goji, acai, acerola i granat.

I choć został wycofany z oferty marki kilka lat temu (zespół nieustannie wprowadza innowacje i eksperymentuje z nowymi formułami), w dzisiejszych wielkich wiadomościach z przyjemnością informuję, że powraca – na ograniczony czas! Nie każdy odcień został wycięty, ale trzy z najbardziej lubianych odcieni — Flush, od którego wszystko się zaczęło, Tipsy and Exposed — będą dostępne od 20 marca o godz. tarte.com oraz w Sephora, Sephora w Kohl’s, Ulta i Macy’s po 30 dolarów za sztukę. A jeśli nie możesz czekać kolejny tydzień, możesz dostać duet nastawiony na QVC dzisiaj (35 USD) — w zasadzie dwa w cenie jednego — z podpowiedziami i odsłoniętymi lub Flush i odsłoniętymi.Źródło strony

Ostatnie Posty