- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessTawny Newsome o potrójnym oczyszczaniu, magii gór i podróżach kosmicznych
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Tawny Newsome o potrójnym oczyszczaniu, magii gór i podróżach kosmicznych


Możesz rozpoznać Tawny Newsome z przebojowej komedii Netlifx Siła Kosmiczna (Newsome występuje u boku Steve’a Carella i Lisy Kudrow w serialu satyrycznym), ale talent do pisania wieloznacznikami nie jest nowy na scenie rozrywkowej. 39-letni Newsome jest także komikiem, muzykiem i współprowadzącym niezależny podcast „Yo, Is This Racist?” Aby uczcić drugi sezon Siła Kosmicznae, usiedliśmy z Newsome, aby porozmawiać o podróżach kosmicznych, dbaniu o siebie i magii, jaką jest życie w górach.

To musi być ekscytujące wyrabianie sobie nazwiska z takimi nazwiskami jak Steve Carell i Lisa Kudrow Siła Kosmiczna. Jak było z tym doświadczeniem?

„Dziwne! Przed COVIDem przeprowadziłem się do naprawdę odległego obszaru w górach w południowej Kalifornii. Nasz pierwszy sezon wyszedł w maju 2020 r. Mój kolega z obsady Jimmy O. Yang powiedział mi, że moja ocena IMDb wzrosła, aby polubić 20 najlepszych w tym tygodniu i zapytał, czy jestem rozpoznawany na świecie. W tym momencie z COVIDem było tak wiele niepewności, że zaopatrzyliśmy naszą zamrażarkę, złapaliśmy kilku bliskich przyjaciół i zaszyliśmy się na terenie kompleksu. Nie opuszczałem góry od sześciu tygodni, kiedy o to zapytał, więc pomyślałem…. – Uch nie. Nie, nie zostałem rozpoznany’”.

Czy masz wiele wspólnego ze swoją postacią Angelą Ali?

„W sposób, który się liczy, tak. Mam silną wolę i determinację oraz jestem zwolennikiem rzeczy, które są ważne. Jednak nie sądzę, żebym był dobry w wojsku i nigdy nie grałbym na pełnowymiarowym zestawie perkusyjnym w kompleksie mieszkalnym. Nie jestem potworem.”

Czy są jakieś wskazówki dotyczące włosów lub makijażu, które zebrałeś na planie?

„Oczyszczanie, oczyszczanie, oczyszczanie. Podwójne, potrójne, cokolwiek trzeba. A także krem ​​z filtrem, nawet jeśli będziesz w środku cały dzień. Okna są podstępne jak diabli i pojawią się znikąd.”

Tyle się dzieje między twoim aktorstwem, komedią, podcastem i muzyką. Jak wygospodarować czas na samoopiekę i jak to wygląda?

„Mieszkanie w górach sprawia, że ​​bardzo łatwo jest mi poświęcić czas, którego potrzebuję. Każdego ranka następuje spektakularny wschód słońca, po którym następuje wspaniała parada dzikiej przyrody. Siedzę przy ognisku z kawą i patrzę, jak wszyscy nasi mali sąsiedzi biegają — króliki, wiewiórki ziemne, przepiórki, kruki — podczas gdy bardzo powoli decyduję, czy iść na spacer, pobiegać, czy po prostu siedzieć tam jeszcze przez chwilę”.

Gdybyś mógł podróżować w kosmos, co byś ze sobą zabrał?

– Broń, bo najwyraźniej zostałam porwana. Wielki szacunek dla tych, którzy to robią, ale nie złapiesz mnie w kosmosie.

Jakieś ulubione produkty kosmetyczne lub wellness?

„Moją ulubioną marką jest Missha. Zostałem włączony do ich Time Revolution Essence prawie 10 lat temu, jako przekonujący naiwniak dla bardzo drogiej SK-II Essence. Od tamtej pory używam obu i mogę szczerze powiedzieć, że jest tak samo dobry, jeśli nie lepszy pod pewnymi względami. SK-II, bez szacunku! Jesteś królową, ale nie mogę zaciągnąć kredytu za każdym razem, gdy muszę umyć twarz, dziewczyno!Źródło strony

Ostatnie Posty