- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessTayshia Adams o swoich rytuałach przed snem i ulubionym kremie nawilżającym w...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Tayshia Adams o swoich rytuałach przed snem i ulubionym kremie nawilżającym w drogerii


Tayshia Adams mogła wyrobić sobie sławę jako pierwsza dwurasowa kobieta, która zagrała jako Panieńskiale w ciągu trzech lat od debiutu na małym ekranie 31-letnia potentat udowodniła swoim prawie dwóm milionom obserwujących na Instagramie, że jest kimś więcej niż tylko uczestniczką szukającą miłości.

Wraz z partnerstwami w filarach motoryzacji, wellness i fitness, Adams ostatnio nawiązał współpracę z brytyjską marką do pielęgnacji skóry No7, idealną dla guru urody na obu wybrzeżach.

Jak doszło do tego partnerstwa z No7?

„Stało się to całkiem organicznie. Niedawno byłam w Wielkiej Brytanii i podróżując, mogłam skupić się na butach, w przeciwieństwie do całej mojej pielęgnacji skóry i zapomniałam spakować kilka kluczowych składników, takich jak krem ​​nawilżający i krem ​​przeciwsłoneczny. Kiedy tam dotarłem, zauważyłem, że go nie mam, więc postanowiłem wskoczyć do jednej z ich lokalnych drogerii, Boots. Było tam tak wiele produktów, ale kątem oka zobaczyłem ogromny wyświetlacz tej marki o nazwie No7.

Rozpoznałem markę, ale nie używałem jej wcześniej. W kasie No7 była właściwie konsultantka, więc podszedłem do niej i po prostu zacząłem zadawać pytania i zakochałem się w niektórych ich produktach, a zwłaszcza w Krem na dzień Lift & Luminate (27 dolarów). Był dla mnie idealny, ponieważ jest super nawilżający, czyli coś, czego szukałem, ale miał też filtr przeciwsłoneczny. Udało mi się więc zdobyć oba produkty, których potrzebowałem, w jednym niedrogim, naprawdę niesamowitym produkcie. Więc tak to wszystko się zaczęło”.

Czy zawsze pasjonowałeś się urodą i pielęgnacją skóry, czy też spędzałeś czas? Panieński podwyższyć to?

„Zawsze pasjonowałem się tym. Myślę, że jeśli chodzi o pielęgnację skóry, szczególnie dla różnych grup etnicznych, naprawdę trudno jest znaleźć marki, które współpracują z twoją skórą. Zwłaszcza w kosmetyce z podkładami i tego typu rzeczami. Zawsze zwracałam szczególną uwagę na to, co używam na mojej skórze od najmłodszych lat, ponieważ mam wrażliwą skórę. Więc to, co działało na mnie, nie działało na moich przyjaciół. Zawsze był to naprawdę indywidualny proces prób i błędów”.

Z czego składa się Twoja obecna pielęgnacja skóry?

„Mam swoje podstawowe serum, które lubię używać, a następnie krem ​​pod oczy i oczywiście krem ​​na dzień Lift & Luminate z filtrem przeciwsłonecznym i to naprawdę to. Potem na makijaż!”

Jakie są twoje ulubione makijaże?

„Dorastając, moi rodzice tak naprawdę nie chcieli, żebym kiedykolwiek nosiła makijaż. Więc kiedy zaczęłam nosić makijaż, moja mama powiedziała: „Cóż, kupimy ci coś, co będzie pasowało do odcienia twojej skóry”. I tak zostałam Bobbi Brown Girl w wieku 14 czy 15 lat i w końcu pozwolono mi kupić jeden produkt. A więc będę chodzić tam i z powrotem między tą a innymi markami, ale Giorgio Armani Luminous Silk Foundation w 8.75 jest mój wypróbowany i prawdziwy. To mój cień, dziewczyno. kocham Korektor NARS. Bronzer Bobbi Brown jest niesamowity. I tak, mam już brązową skórę i nadal noszę bronzer. Ludziom naprawdę trudno jest to zrozumieć. Ale kto nie chce wyglądać błyszcząco?

Czy zabiegi w gabinecie poprawiają Twoją rutynę pielęgnacyjną?

„W przeszłości używałem laserów. Niestety, mój lekarz jest w Kalifornii, więc staram się to zaplanować, kiedy tam będę. Teraz robię to może raz lub dwa razy w roku, co sześć miesięcy. Laserowy zabieg na twarz naprawdę tylko poprawia teksturę mojej skóry, ale także zapobiega wypryskom, ponieważ mam naprawdę wrażliwą skórę. Dlatego też lubię znajdować naprawdę dobre produkty, które są tego świadome i nie zatykają porów.”

Jak znaleźć czas na samoopiekę i dobre samopoczucie przy napiętym harmonogramie?? Jak to dla ciebie wygląda?

„W małych wolnych kieszeniach moich czasów zdecydowanie mam kilka rzeczy nie podlegających negocjacjom. Zwłaszcza kiedy jestem w swoim rutynie w Nowym Jorku, we wtorki i czwartki o 8:30, mam zablokowaną godzinę na trening i mój zespół o tym wie. To są rzeczy, w których tak naprawdę nie możesz iść na kompromis, ponieważ pozwala ci to być najlepszym ja i poprawia twój umysł, więc priorytetowo traktowałem takie rzeczy.

Staram się wstawać około godziny przed zrobieniem czegokolwiek, żeby móc zaparzyć kawę i uwielbiam trochę zadumy i medytacji. robię moje Jezus wzywa [devotional] każdego ranka piszę trochę dziennika i mam swój własny proces myślowy. Uwielbiam też biegać po mieście.

Niedawno zacząłem robić to w niedzielne wieczory, kiedy daję sobie około pół godziny, biorę prysznic, zapalam świecę i gaszę światło, i trochę się rozciągam przez około 30 minut. Czuję, że to naprawdę pozwala mi się odprężyć, ale nadaje dobry ton na następny dzień. Potem mogę założyć maskę i robić wszystko, co trzeba. Myślę, że najważniejszą rzeczą, jaką możesz dla siebie zrobić, jest prawidłowe ustawienie swojego stanu psychicznego”.

Jakieś inne rytuały przed snem?

„Zażyłam trochę magnezu przed snem. Nie robię tego cały czas, ale pomaga to w regeneracji organizmu, bolesności mięśni i tym podobnych rzeczach. Więc szczególnie, gdy dużo ćwiczę, jest to dla mnie bardzo ważne, a także zapewnia mi naprawdę dobry sen i nie czujesz się oszołomiony rano.

Czy zdarzyło Ci się po prostu wziąć prysznic i nawilżyć całe ciało? Mówię od stóp do głów i mam na myśli każdy palec. To jest magiczne. A twoje ciało po prostu czuje się tak dobrze. Nie wiem To naprawdę bardzo ważne. Uwielbiam balsam z Chantecaille, a Soap and Glory też ma naprawdę dobry. Czuję, że robienie takich małych rzeczy naprawdę cię przemienia. To dla mnie troska o siebie — znajdujesz ją w małych rzeczach, które cię uszczęśliwiają. To niesamowite.”Źródło strony

Ostatnie Posty