- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażTen eyeliner był głównym trendem na dzisiejszym czerwonym dywanie
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ten eyeliner był głównym trendem na dzisiejszym czerwonym dywanie


Jest klasyczna czerwona warga, promienna skóra i wyraziste brwi, ale największym trendem na dzisiejszym czerwonym dywanie Grammy była zawsze efektowna uskrzydlona wyściółka.

Obrazy Getty

SZA nie tylko wygrała dzisiejszego wieczoru Grammy, ale także wygrała najlepszy z najlepszych na naszej skrzydlatej desce wizyjnej z tym ciemnym czarnym ruchem, dzięki uprzejmości Kredka do oczu BYREDO (41 USD) w odcieniu Technical Black.

Profesjonalna błyszcząca wskazówka (16 USD) był produktem, za który należy podziękować Olivia Rodrigo glam z czerwonego dywanu, który stworzyła wizażystka Lilly Keys.

Przydymiony, ale elegancki to idealny sposób na opisanie czystej wkładki Ashlee Simpson, która została wykonana z Paleta cieni do powiek Joah Beauty Escapade (12 USD) w amazońskim.

Graficzne podejście do klasycznego filmu, Megan Thee Ogier pogrubiona pokrywa zmusza nas do robienia notatek.

Lady Gagi wizażystka Sarah Tanno-Stewart wie, jak przykuć swój ponadczasowy glam i używała Haus Laboratories Liquid Eye-Lie-Ner (20 dolarów), żeby jej pomóc.

Aby dopasować jej suknię, japońskie śniadanie Michelle Zauner nosiła godne wiosny żółte skrzydło, które stworzyła wizażystka Alexandra French.

Pokryte od stóp do głów w diamenty, Paryż Hilton zapukał wizażystka Steven Tabimba, aby dodać stronę prostoty swoim czarnym skrzydłem.

Halsey musiał stworzyć Cień do twarzy o twarzy (21 USD) wyłącznie za ten styl, ponieważ połączenie sukienka-oko jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe.Źródło strony

Ostatnie Posty