- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryTen nowy przyciemniany krem ​​przeciwsłoneczny zmniejsza wytwarzanie wolnych rodników o 245 procent
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ten nowy przyciemniany krem ​​przeciwsłoneczny zmniejsza wytwarzanie wolnych rodników o 245 procent


Kiedy niedawno spotkałem się z Divyą Gugnani, współzałożycielką i dyrektorem generalnym Wander Beauty, aby zdobyć informacje o najnowszej premierze marki (debiutuje dzisiaj), byłem zachwycony, słysząc, że to krem ​​przeciwsłoneczny. W końcu jest to najważniejszy krok w pielęgnacji skóry i niezbędny dla jetsetter lub dziewczyny w podróży, które są docelowymi klientami marki. Byłem również zachwycony, słysząc, że to nie był zwykły krem ​​przeciwsłoneczny: Pack Up & Glow Priming Mineralny SPF 40 (36 USD) ma tak wiele imponujących atrybutów. „Pracowaliśmy nad tym przez trzy lata, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i innego, co nie istnieje na rynku” – mówi Gugnani. „Ochrona przeciwsłoneczna to numer jeden, który otrzymujemy, więc jestem podekscytowany, że możemy w końcu dostarczyć”.

Po pierwsze, nie ma białego odlewu, co w przypadku mineralnego SPF 40 jest sukcesem samym w sobie. „Formuła ma brzoskwiniowy odcień, który pozwala jej wtopić się nawet w najgłębszą, najciemniejszą skórę” Gugnani wyjaśnia. Chociaż nie jest to nowatorska koncepcja – niektóre z moich ulubionych kremów przeciwsłonecznych to te w brzoskwiniowym odcieniu – to sprytne posunięcie. Posiada również satynowe wykończenie, które dobrze przylega do skóry, dzięki czemu jest idealną bazą do aplikacji makijażu. I w prawdziwym stylu Wander, pozostawia naturalnie wyglądający blask, ale nie jest tłusty.

SPF zawiera również wiele składników pielęgnujących skórę, które oprócz ochrony przed promieniowaniem UV o szerokim spektrum zapewniają ochronę przed niebieskim światłem, a także skwalan pochodzenia roślinnego i kwas hialuronowy, które chronią przed utratą wilgoci. „Kolejną wyjątkową rzeczą jest to, że zamiast witaminy C wprowadziliśmy bogatą w przeciwutleniacze witaminę D”, mówi Gugnani, zauważając, że powodem jest to, że badania marki wykazały, iż witamina C jest najczęściej niestabilna i w zasadzie nieskuteczna, gdy jest stosowana w filtrach przeciwsłonecznych. „Większość ludzi ma niedobór witaminy D i dzięki temu można ją uzyskać skórnie”. Nie ma też syntetycznego zapachu i kojącego bisabololu i alantoiny, które były ważne dla Gugnaniego, który ma historię egzemy i chciał się upewnić, że może być stosowany przez osoby z „najbardziej wrażliwą skórą”.

Być może najbardziej ekscytującym elementem jest to, że Pack Up & Glow rzekomo zmniejsza wytwarzanie wolnych rodników (wolne rodniki to złe cząsteczki wytwarzane przez ekspozycję na słońce, które powodują oznaki starzenia) o aż 245 procent więcej niż inne mineralne filtry przeciwsłoneczne, które wykorzystują tradycyjny tlenek cynku Powłoka. „Opracowaliśmy zastrzeżoną, nowatorską powłokę i hermetyzację naszego cynku, która pozwala nam na użycie znacznie niższego stężenia cynku innego niż nano w połączeniu z dwutlenkiem tytanu, ale zapewnia wyższą ochronę SPF”, mówi Gugnaniego. I wreszcie, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, Wander zaprojektował tubę produktu i karton zewnętrzny tak, aby w 100% nadawały się do recyklingu. Brawo!



Źródło strony

Ostatnie Posty