- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryTen podkład korygujący kolor staje się wirusowy na TikTok
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ten podkład korygujący kolor staje się wirusowy na TikTok


Kiedy coś staje się wirusowe na TikTok, zanurzamy się głęboko w trend, aby sprawdzić, czy naprawdę warto spróbować, ale najnowszy produkt, który pojawia się w naszym FYP, nie wymaga żadnych pytań.

TikToker Angie Batis opublikowała niedawno film pokazujący, jak zakrywa swój trądzik różowaty – to wynik leczenia przedrakowego – i widzowie oszaleli. „Zobaczę, czy uda mi się to zatuszować”, mówi, zaczynając od warstwy Wazelina (2 dolary) na jej skórze. „Wtedy wszedłem z tym zielony kit marki elf (12 USD) to ma pomóc z zaczerwienieniem. To nic nie dało, więc zaoszczędź na tym pieniądze. Ale potem kupiłem IT Bye Bye Redness Neutralizujący korektor w kremie korygującym koloryt (35 USD) i nałożyłem to pędzlem, a następnie trochę wypolerowałem innym pędzlem i pozwoliłem, aby wtopił się w moją skórę”.

Po nałożeniu tego korektora koloru jej skóra wyglądała na zneutralizowane i równomierne, ale potem dodała kolejną warstwę produktu. „Teraz użyję podkładu IT Cosmetics Your Skin But Better + Skincare (40 USD). Wykonuje naprawdę dobrą robotę.” Ten produkt został zwycięzcą nagrody NewBeauty Award 2022 w kategorii Best Hydrating Foundation i używamy go za każdym razem, gdy zauważymy zaczerwienienie lub przebarwienia na naszej skórze. Jako dodatkowy plus, jego formuła z kwasem hialuronowym zwiększa nawilżenie naszej skóry.

„Zajmowałem się leczeniem komórek przedrakowych na mojej skórze, dlatego jest zaczerwieniony, zaczerwieniony i trochę łuskowaty, więc naprawdę trudno to zakryć. Ale ta marka wykonuje świetną robotę.” Popisując się teraz porcelanową skórą, Batis dodaje: „To moja druga warstwa podkładu i, mój Boże, byłam z niej zadowolona. Poszedłem dalej i wypolerowałem go – widać różnicę – i spójrz na to w naturalnym świetle! Sposób na IT.”Źródło strony

Ostatnie Posty