- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażTen produkt do makijażu jest bardziej brudny niż deska sedesowa, pokazy studyjne
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ten produkt do makijażu jest bardziej brudny niż deska sedesowa, pokazy studyjne


Internet jest pełen filmów instruktażowych i instrukcji krok po kroku, jak czyścić pędzle do makijażu, a jednak większość naszych pędzli nadal pozostaje po brudniejszej stronie. Jednak dla tych, którzy wolą te narzędzia od używania palców, nie ma innej opcji. Niedawne badanie, któremu towarzyszyły kilka bardzo niepokojących zdjęć, wykazało, że większość pędzli do makijażu jest brudniejsza niż deska sedesowa.

Słońce w USA poinformował, że w niedawnym badaniu przeprowadzonym przez klinikę Aventus pobrano pędzle do makijażu wacikiem i umieszczono cząsteczki pod mikroskopem. Naukowcy odkryli, że pleśń, grzyby i bakterie zadomowiły się na wszystkich pędzlach. Z 12 testowanych szczotek 11 było bardziej zabrudzonych niż przeciętna deska sedesowa. Najwięksi winowajcy? Narzędzia do cieni i różu.

Nie tylko pędzle do makijażu były sprawcami. Jednym z bardziej szokujących odkryć było to, że błyszczyk do ust był trzecim najbardziej obciążonym bakteriami obiektem. Jest to szczególnie przerażające, ponieważ nasz ulubiony błyszczyk używamy zwykle przez kilka miesięcy. Mając to wszystko na uwadze — ważne jest, aby Twoje pędzle były czyste i jak najczęściej wymieniać produkty na świeże.Źródło strony

Ostatnie Posty