- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessTen suplement wspiera zdrowie skóry od wewnątrz
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ten suplement wspiera zdrowie skóry od wewnątrz


Zwalczaj przedwczesne starzenie się od wewnątrz za pomocą LivOn Labs Liposferyczny kwas R-alfa liponowy (60 USD), suplement zawierający pojedynczą dawkę z jednego opakowania do strumienia krwi, który wspiera systemy odpowiedzialne za utrzymywanie naszego wyglądu i dobrego samopoczucia. Dostępny w tym tygodniu w ramach Free Gift Friday, uniwersalny przeciwutleniacz LivOn jest niezbędny w codziennej rutynie wellness.

Lypo-Spheric R-Alpha Lipoic Acid, zawierający tylko składniki niezbędne do stworzenia skutecznego suplementu liposomowego, jest wytwarzany z racemicznego kwasu alfa-liponowego, który ma wyższą biodostępność niż jego syntetyczna forma stosowana w wielu suplementach. Dzięki prawdziwej enkapsulacji liposomalnej, liposferyczny kwas R-alfa liponowy jest lepszym sposobem na wchłanianie tego składnika odżywczego, często używanego do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi, wspomagania wzrostu i rozwoju mięśni, wspierania zdrowia skóry, zapobiegania uszkodzeniom powodowanym przez wolne rodniki i wzmacniania produkcji energii komórkowej.

Suplement bez cukru można wyjąć prosto z opakowania lub wycisnąć (nie mieszać!) z jedną do trzech uncji wody lub chłodnego napoju i wypić jak zastrzyk. Nie wyciskaj opakowania do gorącego płynu ani nie dodawaj do blendera, ponieważ może to uszkodzić liposomy. Powinien być również przechowywany w temperaturze pokojowej – nie zamrażaj ani nie wystawiaj produktu na bezpośrednie działanie promieni słonecznych przez dłuższy czas. Jako suplement diety, przyjmuj jedno opakowanie raz do dwóch razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Poza pakietami kwasu liposferowego alfa liponowego, LivOn Labs oferuje garść innych suplementów diety, które oferują szeroki zakres korzyści zdrowotnych. Bestseller marki, Liposferyczna Witamina C (37 USD), wspiera układ odpornościowy i zdrowie skóry, Kompleks Liposferyczny B Plus (52 USD) pomaga zapobiegać tworzeniu się szkodliwych metabolicznych produktów końcowych i Glutation liposferyczny (75 USD) – to właśnie pojawiło się w naszej wiosennej probówce – utrzymuje zdrową wątrobę. Wypróbowaliśmy je wszystkie i możemy śmiało powiedzieć, że zauważyliśmy różnicę.

Jeśli chcesz wypróbować ten produkt – i setki innych niesamowitych produktów kosmetycznych – zarejestruj się BeautyPass.Źródło strony

Ostatnie Posty