- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażTen trend w makijażu przejął czerwony dywan zeszłej nocy
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ten trend w makijażu przejął czerwony dywan zeszłej nocy


Klasyczna czerwona warga nigdy nie wyjdzie z mody, ale podczas wczorajszych ceremonii rozdania Oskarów ten wyrazisty kolor pojawił się na więcej niż jednej gwieździe. Nie tylko odchodzimy od pokazu z jakąś główną inspiracją do ust, ale także z mnóstwem niezbędnych produktów w naszych wózkach.

Aby dopasować jej porcelanową skórę i kontrastować z niebiesko-szarą sukienką, Nicole Kidman kołysał się Pat McGrath Matte Trance Lipstick (38 USD) w cieniu ELSON 3 na dywanie zeszłej nocy i wszyscy zgodziliśmy się, że nigdy nie wyglądała lepiej.

Lupita Nyong’o Wybrał wizażystę Nicka Barose Lancôme L’Absolu Rouge (37 dolarów) w cieniu Mademoiselle Lupita, która została nazwana na cześć samej aktorki.

Podczas gdy jej oczy, brwi i skóra były naturalne, Julianne Hough niech mówią jej śmiałe czerwone usta. Jej wizażystka, Vincent Oquendo, używał długo noszonych Violette_FR Petal Bouche Matte w To jest odcień czerwieni.

Tracee Ellis Ross sukienka nie była jedynym czerwonym dodatkiem tego wieczoru; Pomadka Byredo (44 USD) w odcieniu Red & Blue również ukradł show.

Charakteryzator Joey Maalouf pracował nad swoją magią Molly Simowiektóry ma na sobie ciemnoczerwoną wargę, którą musimy dodać do naszej kolekcji.

KVD Beauty Everlasting Liquid Lipstick (21 USD) w cieniu Outlaw zwieńczony Rity Ory usta wczorajszej nocy Targowisko próżności Po imprezie.

Kolejna para czerwono-czerwona, Rosie Perez kołysała cudowną sukienkę Christian Siriano z warstwą Lancome L’Absolu Rouge Drama Ink płynna szminka (28 USD) w cieniu French Opera.

Uwielbialiśmy oglądać Jessica Alba przygotuj się na Oskary, ale najbardziej wyróżniała się jej ognista czerwona warga, dzięki uprzejmości Szminka w płynie Honest Beauty (15 USD) w cieniu Miłość.Źródło strony

Ostatnie Posty