- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWłosyKoloryzacjaTeraz możesz uzyskać najciekawsze momenty w Madison Reed
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Teraz możesz uzyskać najciekawsze momenty w Madison Reed


Niektóre z moich ulubionych wydmuchów pochodzą od utalentowanych stylistów z Madison Reed. Przez jakiś czas odwiedzałem lokal Flatiron, ponieważ znajdował się on tuż przy moim starym mieszkaniu w Nowym Jorku i za każdym razem wychodziłem z dużymi, sprężystymi włosami (myślę, że są eleganckie i wypolerowane, a nie konkurs piękności z lat 80.). Miałam też kiedyś farbowane włosy w salonie (balayage), ale tradycyjne pasemka nigdy nie wchodziły w grę. Tak jest do dziś, ponieważ marka ogłasza długo oczekiwaną informację: wprowadzenie usług podkreślających w ponad 50 Kolorach do Włosów w całym kraju, prośba, która co tydzień przychodzi od ponad 300 jej klientów!

„Dodanie foliowych podświetleń do naszego menu usług Hair Color Bar oznacza zaspokojenie potrzeb naszych klientów — jest to coś, do czego dążymy we wszystkim, co robimy”, mówi Maureen Watson, dyrektor ds. produktu w Madison Reed, zauważając, że jest to również pierwszy produkt które będą dostępne wyłącznie w ich paskach koloru włosów i nie będą oferowane jako produkt domowy. „Słyszenie, że nasi klienci nieustannie proszą o tę usługę, wzmocniło popyt, dlatego postanowiliśmy stworzyć formułę wybielacza, która jest zgodna z naszą misją — niesamowite rezultaty ze składnikami, z którymi możesz czuć się dobrze! Nasz wybielacz jest wyjątkowy, ponieważ nie tylko nie zawiera amoniaku, ale także spełnia ten sam surowy standard składników „Smart-8 Free”, co nasz kolor włosów, zapewniając jednocześnie tyle samo rozjaśnienia, co tradycyjne wybielacze na bazie amoniaku. Cieszymy się, że możemy zaoferować tę bardzo pożądaną usługę i ostatecznie dać naszym klientom wspaniałe atrakcje Madison Reed, na które czekali!”

Nowe, wolne od amoniaku (bez silnego, nieprzyjemnego zapachu lub ostrych skutków ubocznych) usługi podświetlania będą obejmować częściowe i akcentujące podświetlenie folii, oprócz usług charakterystycznych, takich jak balayage, poprawki odrostów włosów i całościowe usługi kolorystyczne. Podkreślenia akcentujące obejmują ręcznie malowane lub foliowe pasemka nałożone na linię części lub użyte do oprawienia twarzy, a zaczynają się od 75 USD. Częściowe pasemka zaczynają się od 125 USD i obejmują ręcznie malowane balayage lub foliowe pasemka nałożone na czubek i boki głowy, aby uzyskać pełną jasność.

.Źródło strony

Ostatnie Posty