- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzSzyjaTo była najlepsza procedura chirurgii plastycznej w 2021 r.
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

To była najlepsza procedura chirurgii plastycznej w 2021 r.


Towarzystwo Estetyczne opublikowało niedawno swoje coroczne statystyki dotyczące estetycznej chirurgii plastycznej. Nowe dane dają nam świeży wgląd w trendy minionego roku. Gdy ludzie wyszli ze swoich domów i biur, wiele osób starało się poprawić swój wygląd. Dane z Towarzystwo Estetyczne pokazuje znaczny wzrost liczby zabiegów na twarz i ciało w 2021 r., przy czym niektóre operacje są wyraźnymi faworytami.

Według danych, zabiegi na twarz wzrosły o 54 procent w zeszłym roku, podczas gdy zabiegi estetyczne na ciele wzrosły o 63 procent od 2020 do 2021 roku. Ten skok w procedurach doprowadził do wzrostu przychodów z zabiegów estetycznych o 63 procent, przy czym Amerykanie wydali ponad 14,6 miliardów dolarów na te procedury.

Najczęstszymi zabiegami chirurgicznymi ciała wśród kobiet były liposukcja, powiększanie piersi, plastyka brzucha i lifting piersi. Jeśli chodzi o zabiegi estetyczne twarzy, prym wiodą plastyka powiek, lifting twarzy, korekcja nosa, lifting brwi, zabiegi na szyję oraz ostrzykiwanie tłuszczu.

„Nasze nowe dane pokazują, że liczba specjalistycznych zabiegów chirurgicznych, takich jak liposukcja i lifting twarzy, wzrosła w ciągu ostatniego roku” – powiedział w oświadczeniu William P. Adams, Jr., prezes Towarzystwa Estetycznego. „Podczas pandemii pacjenci mogliby pozwolić sobie na dłuższy czas rekonwalescencji, tym samym decydując się na chirurgiczne zabiegi estetyczne, napędzane przez boom wideokonferencji”.Źródło strony

Ostatnie Posty