- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryTo marka numer jeden w pielęgnacji skóry w USA
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

To marka numer jeden w pielęgnacji skóry w USA


W branży kosmetycznej nie brakuje premier produktów do pielęgnacji skóry, co sprawia, że ​​walka o miano wiodącej marki kosmetyków w kraju jest konkurencyjna.

Według Badania z Dermstore — e-sprzedawca zebrał również wyniki wyszukiwania Google z ostatnich 12 miesięcy — jest jedna marka produktów do pielęgnacji skóry, którą Ameryka nazywa wyraźnym faworytem i jest zatwierdzona przez dermatologów.

Pierwsze miejsce zajmuje SkinCeuticals, które w 2021 r. znalazło się na szczycie wyszukiwań internetowych w aż 30 stanach. Drugie miejsce to nic innego jak podstawowa apteka CeraVe, która zdominowała wyszukiwania w 15 stanach. Trzecie miejsce zajmuje EltaMD, krem ​​przeciwsłoneczny preferowany przez niezliczonych ekspertów w dziedzinie skóry, a następnie SkinMedica, kolejna marka produktów do pielęgnacji skóry klasy medycznej, pożądana ze względu na linię produktów przeciwstarzeniowych. Poniższa grafika przedstawia najpopularniejszą markę do pielęgnacji skóry we wszystkich 50 stanach.

Dermstore

„Wspaniale jest widzieć, że pasja amerykańskiego konsumenta do edukacji w zakresie poszukiwania najwyższej jakości produktów do pielęgnacji skóry stale rośnie”, mówi Lucy Calderbank, dyrektor generalna Dermstore, w komunikacie prasowym. „Jako eksperci w dziedzinie urody i pielęgnacji skóry, staramy się zapewnić naszym klientom najwyżej ocenianą kurację najlepszych na rynku, aby pomóc im z pewnością poruszać się we wszystkich kwestiach związanych z urodą i pielęgnacją skóry”.

Nie znasz się na najlepszych markach w kraju? SkinCeuticals zawiera przeciwutleniacze CE Ferulowy (166 USD) spełnia wymagania szumu związanego z witaminą C; CeraVe delikatne dla skóry środki czyszczące są wirusowe na TikTok nie bez powodu; EltaMD oferuje niekomedogenne filtry przeciwsłoneczne bezpieczne do stosowania nawet po zabiegach kosmetycznych; oraz SkinMedica zasilany czynnikiem wzrostu Serum TNS Advanced+ jest koniecznością dla odnowionej, jędrniejszej skóry.Źródło strony

Ostatnie Posty