- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryTo niedostępne dla radaru serum z szafranem to sekret nawilżonego blasku Grammy...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

To niedostępne dla radaru serum z szafranem to sekret nawilżonego blasku Grammy Chelsea Handler


Może nie ogłoszono jeszcze zwycięzców, ale jeden z wyróżników dzisiejszego wieczoru Grammy Awards jest w toku, a jest nim nikt inny, jak pielęgnacja skóry i makijaż nominowanej Chelsea Handler.

Mistrz za wyglądem: magik makijażu celebrytów, Jamie Greenberg, który przypisał weganizmowi House of M Saffron Miracle Serum aby stworzyć „nawilżony blask” Handlera. Według marki, główny wielozadaniowy – pełni również funkcję podkładu – stoi według cudownego deskryptora, mówiąc, że „całą pracę wykonuje za Ciebie, chroniąc skórę przed zanieczyszczeniami, promieniami UV, łagodząc zaczerwienienia, łagodząc stany zapalne i wiele więcej. ”

Po ułożeniu skóry, Greenberg podzieliła się, że wybrała pełną linię kosmetyków do makijażu Beautyblender, nakładając podkład Liquid Whip Long Wear na całą skórę, a następnie nakładając korektor Beautyblender Bounce Airbrush Liquid Whip Concealer pod oczy i nową wersję : „Byłam podekscytowana wypróbowaniem nowego Magic Fit Creamy Bounce Bronzer/Highlighter Duo w kolorze Pearl na górnej części policzków i Buff w zagłębieniach policzków za pomocą pędzla The Shady Lady, gdzie naturalnie uderza słońce”, podzieliła się na Instagramie.Źródło strony

Ostatnie Posty