- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryTo nowe serum to kolejna wielka innowacja w antyoksydacyjnej pielęgnacji skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

To nowe serum to kolejna wielka innowacja w antyoksydacyjnej pielęgnacji skóry


Każdy dobry dermatolog lub kosmetyczka nauczy Cię znaczenia przeciwutleniaczy w każdym schemacie pielęgnacji skóry: Aby zmaksymalizować ochronę przed promieniowaniem UV i innymi szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak zanieczyszczenia (prowadzące do powstawania wolnych rodników), stosuj je pod kremem przeciwsłonecznym dodatkowa warstwa obrony. Jednym z naszych ulubionych produktów, który jest szczególnie bogaty w przeciwutleniacze, jest Alto Defense Serum firmy Skinbetter Science, które zostało wprowadzone na rynek pięć lat temu i stało się jednym z najchętniej wybieranych przez profesjonalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry zwalczających wolne rodniki. Jednak w prawdziwym stylu skinbetter, marka poszukiwała nowszej, silniejszej technologii antyoksydacyjnej — pomyśl o tym jako o wzmocnionej wersji formuły OG, która nie zniknie — i stworzyła Zaawansowane serum obronne i naprawcze Alto (185 USD), start w tym tygodniu.

„Ten produkt ma na celu zmniejszenie stresu oksydacyjnego, aby nasza skóra mogła optymalnie funkcjonować” – wyjaśnia nowojorski dermatolog Michelle Henry, MD. „W innych produktach przeciwutleniacze działają tylko na wymiatanie wolnych rodników, ale ten działa również od wewnątrz, na czynniki wewnętrzne, co jest naprawdę wyjątkową częścią tego produktu. Jest w stanie to zrobić, ponieważ dostarcza opatentowaną nową cząsteczkę przeciwutleniacza o nazwie Allyl PQQ za pośrednictwem technologii TAP, której używamy miejscowo do ochrony naszych mitochondriów, energii naszego ciała. Nasza skóra nieustannie się obraca i tworzy wolne rodniki – naturalną część procesu starzenia – a to uspokaja te wolne rodniki; jest to bardzo podobne do tego, jak ludzie przyjmują CoQ10 doustnie w swojej diecie, aby chronić swoje mitochondria. Nieodłączne podrażnienie i niestabilność PQQ wcześniej sprawiały, że stosowanie miejscowo było niebezpieczne, więc jest to bardzo interesująca i ekscytująca technologia”.

Formuła łączy tę wewnętrzną ochronę PQQ z technologią WEL firmy Skinbetter, która zapewnia ochronę zewnętrzną. „WEL to zbiór 19 różnych przeciwutleniaczy, w tym witamin C i E, zapewniających potężną siłę zewnętrzną” – mówi dr Henry. „Dwie zastrzeżone technologie działają synergistycznie i są połączone z ceramidami wzmacniającymi barierę, rozjaśniającym i wzmacniającym niacynamid oraz innymi skutecznymi składnikami, aby uzyskać jeszcze więcej korzyści”.

W 12-tygodniowym badaniu klinicznym przeprowadzonym przez markę z udziałem 39 pacjentów z różnymi typami skóry, imponujące wyniki zaobserwowano po czterech tygodniach (zdjęcia przed i po jednej osobie pokazano poniżej), gdy serum było używane dwa razy dziennie. „Widzimy przyjemną redukcję zaczerwienienia, co jest wspaniałe, ponieważ niewiele możemy zrobić bez recepty” – mówi dr Henry.

„Po 12 tygodniach stosowania dwa razy dziennie, widzimy znaczną poprawę, około 60 procent, w elastozie słonecznej – uszkodzeniu elastyny ​​w wyniku ekspozycji na promieniowanie UV – w przypadku długotrwałych zmian na skórze” – mówi dr Henry. „Lubię myśleć o przeciwutleniaczach jak o ochronie przed filtrem przeciwsłonecznym, ponieważ promienie UV nieuchronnie przenikają. Widzimy również poprawę pigmentacji, taką jak ciemne plamy, a także teksturę i matowość skóry, aby uzyskać jaśniejszą, zdrowszą skórę”.Źródło strony

Ostatnie Posty