- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryTo wszystko, co Altreno może zrobić dla Twojej skóry, według Derms
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

To wszystko, co Altreno może zrobić dla Twojej skóry, według Derms


Dermatolog z Miami Beach na Florydzie, dr Melissa Lazarus i jej nastoletni syn, są bardzo zsynchronizowani w jednym konkretnym ostatnim etapie pielęgnacji skóry: regularnym stosowaniu Balsam Altreno (tretynoina), 0,05%który lekarz nazywa jej „obecnie ulubionym produktem”.

„Używam go na sobie. To bardzo tolerowane i skuteczne” – mówi. „Dzięki temu moja skóra skłonna do trądziku jest super czysta i nie mam zbytniej suchości, którą znajduję w innych wersjach tretinoiny. Mój syn też go używa.”

Nowojorski dermatolog Jody A. Levine, MD, również ma solidne doświadczenie z Rx: „Moi pacjenci, którzy używają Altreno, są z niego bardzo zadowoleni i cieszą się bazą balsamu. Wolę przepisywać retinoidy, które mieszam w swoim gabinecie, ponieważ są jeszcze lepsze dla wrażliwej skóry, ale uważam, że wśród retinoidów na receptę Altreno jest doskonałym retinoidem”.

Możesz też polubić: 4 rzeczy, które musisz wiedzieć przed wypróbowaniem Retinolu

Bethpage, dermatolog z Nowego Jorku, dr Winifred Chu, podziela podobne pochwały dla produktu tylko na receptę, a także używa go osobiście: „Mam egzemę i bardzo wrażliwą skórę i nadal mogę tolerować i używać Altreno każdej nocy. Nawilżające składniki tego balsamu pomagają zminimalizować suchość i podrażnienia, które są częstymi skutkami ubocznymi stosowania tretinoiny.”

Według producenta — są oni również głównymi pomysłodawcami Retin-A — Rx to „pierwszy i jedyny balsam tretinoinowy, zaprojektowany z myślą o kobietach, zapewniający skuteczność i tolerancję przy dawkowaniu raz dziennie”. Tłumaczenie: Jest dobry na trądzik dorosłych, który według najnowszych statystyk Amerykańskiej Akademii Dermatologów dotyka nawet 15 procent kobiet. Ponadto Altreno popiera to twierdzenie dzięki nawilżającym składnikom, takim jak hialuronian sodu, gliceryna i kolagen, które, jak podkreśla dermatolog z Fort Lauderdale, dr Matthew J. Elias, zmniejsza możliwość wystąpienia potencjalnych skutków ubocznych, takich jak suchość i podrażnienie.

Podczas gdy Covington, dermatolog z Los Angeles, dr Christel Malinski, MD nazywa balsam „ładnym i fantazyjnym”, mówi, że jedyną wadą tej pozytywnej reputacji jest odpowiednia cena.

„Nie przepisuję go często ze względu na koszty dla pacjenta. Nie jest objęta ubezpieczeniem — co oznacza, że ​​jedna recepta kosztuje ponad 100 USD, podczas gdy generyczna tretinoina 0,025 procent jest łatwo objęta ubezpieczeniem, często pokrywającym 10 procent tego kosztu”, mówi. „Jeśli używasz go ściśle do przeciwdziałania starzeniu się, koszt jest łatwiejszy do zniesienia, ponieważ nic nie jest objęte ubezpieczeniem zmarszczek. Ale ma fajny nośnik i jest tretinoiną o niskiej sile działania”.

Dermatolog z Nowego Jorku, dr Peter Chien, woli również przepisywać inne opcje, głównie ze względu na koszty. „Przepisuję mocniejszą, ale generyczną tretinoinę 0,1% i każę pacjentom zmieszać jej ilość wielkości grochu z równą ilością balsamu nawilżającego Cerave PM. W efekcie uzyskujesz takie samo stężenie 0,05% z kremem nawilżającym”.

Nawet biorąc pod uwagę koszty, dermatolog z Nowego Orleanu Mary Lupo, MD, mówi, że Altreno wciąż jest „całkowicie tego wart” i patrzy na to w ten sposób: na twarz tubka wystarcza na miesiące, więc jest to świetna wartość.

„Dane pokazują lepszą tolerancję w porównaniu z Retin-A Micro i Atralin. Gliceryna i hydrolizujący kolagen poprawiają nawilżenie, a siateczkowy system dostarczania pozwala na stopniowe uwalnianie. Uwielbiają to pacjenci powyżej 25 roku życia. Ja też go używam. Z pewnością jest to najlepszy nowy retinoid na rynku”.

Dodatkowa wskazówka: Dermatolog z Austin, doktor medycyny, David Bushore, mówi, że najtrudniejszą rzeczą związaną z miejscowymi retinoidami na receptę jest zdolność tolerowania silniejszych preparatów – ale znalazł produkt, który doskonale łączy się z Altreno, co nie powoduje nawrotu trądziku różowatego. „Ma składniki, które znacznie ułatwiły prawie każdemu tolerowanie retinoidów o średniej mocy na receptę. Z powodu trądziku różowatego każdy miejscowy retinoid powodował u mnie podrażnienie. Teraz mogę używać retinoidu na receptę o średniej mocy… o ile również aplikuję Odnawiający balsam do twarzy Epionce (94 USD) zaraz po. Ten balsam Epionce zawiera wiele składników przeciwzapalnych, które pomagają w tolerowaniu miejscowych retinoidów. To połączenie balsamu Altreno i balsamu Epionce Renewal Facial Lotion bardzo dobrze ze sobą współgra.”

.Źródło strony

Ostatnie Posty