- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessTravis Barker o kąpielach, fitness i pierwszej rzeczy, którą robi każdego ranka
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Travis Barker o kąpielach, fitness i pierwszej rzeczy, którą robi każdego ranka


Od pojawienia się na Grammy do „czy-oni-czy-nie-oni”?, zrobiony dla TMZ ślub w stylu Vegas, Travis Barker miał pracowity tydzień – i to dopiero czwartek. To także dzień, w którym jego marka Barker Wellness wprowadza na rynek po raz pierwszy Kąpiel (25 USD), mieszanka CBD, CBC, lawendy, bergamotki i hibiskusa, która według samego Barkera „uspokoi zmysły”. Podczas gdy poprosił o pominięcie naszego naglącego pytania na temat tego, co Kourtney Kardashian i on podziela troskę o siebie, zrobił wszystko, co obecnie robi dla swojego ogólnego dobrego samopoczucia.

Dlaczego ta premiera i jak myślisz, co odróżnia ją od przeciętnej kuli do kąpieli?

„Marka Barker Wellness otrzymała wiele wspaniałych opinii i jestem bardzo pokorna. Z tego powodu chciałem stworzyć nowe produkty w ramach linii, która doprowadziła mnie do kąpieli. Stosowane przez nas kannabinoidy mają różne właściwości, które mogą pomóc Twojej skórze, np. zwalczać stany zapalne i zmniejszać zaczerwienienia. Utrzymujemy wszystkie nasze produkty wysokiej jakości, wegańskie i czyste, aby naprawdę podnieść jakość naszych produktów do kąpieli w przestrzeni wellness”.

Czy regularnie się kąpiesz, a jeśli tak, to jak wygląda Twoja rutyna?

„Osobiście uwielbiam kąpiele. Uważam, że relaksują się zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Myślę, że ważne jest, aby poświęcić czas dla siebie i po prostu być ze swoimi myślami – kąpiele to idealny moment, aby to zrobić”.

Co jeszcze robisz dla dobrego samopoczucia?

„Jako muzyk pracujący i podróżujący przez tyle lat, teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest dla mnie dbanie o zdrowie i dbanie o zdrowe ćwiczenia, sen i dietę. Ważne jest dla mnie, aby starać się zachować spójność, ponieważ wydaje mi się, że to działa najlepiej. Fitness jest również ważną częścią mojej rutyny wellness i samoopieki. Pierwszą rzeczą, którą robię rano po przebudzeniu, są ćwiczenia. Czasami biegam, a czasami robię różne rzeczy z moim trenerem, np. trening siłowy, cardio czy boks.

Dużo używam również produktu Barker Wellness. Na przykład przed snem biorę nalewkę nasenną prosto. Pomaga mi się odprężyć psychicznie i zrelaksować — połączenie melatoniny i CBN stało się bardzo ważne w mojej rutynie snu. Lubię też brać nalewkę regeneracyjną, która pomaga mi fizycznie zregenerować się do wszystkiego, co robię następnego dnia”.Źródło strony

Ostatnie Posty