- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzCelebryciTrendy w makijażu, które będziesz mieć obsesję na tegorocznym czerwonym dywanie Oskarów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Trendy w makijażu, które będziesz mieć obsesję na tegorocznym czerwonym dywanie Oskarów


Czerwony dywan Oscarów to miejsce wypełnione gwiazdami i niezapomnianym wyglądem, który urzeka i inspiruje masy przez nadchodzące lata. Oglądanie każdego przybycia celebryty to prawdziwy sport widowiskowy, a ci z nas, którzy biorą w nim udział, chcą wiedzieć, co wszyscy mają na sobie aż po cień do powiek. Tegoroczna transmisja 94. rozdania nagród nie zawiedzie, mówią wizażyści celebrytów, którzy dodają blasku za kulisami. Oto najważniejsze trendy w makijażu, które zobaczymy na tegorocznym czerwonym dywanie, według profesjonalistów, którzy sprawiają, że dzieje się magia.

Migotać i połysk

Znany wizażysta i szef makijażu Oscara 2022, Bruce Grayson, mówi, że spodziewaj się blichtru, który towarzyszy glamowi. „Gdy przedstawienie wróci do Dolby Theatre z publicznością na żywo, myślę, że celebryci będą błyskać odrobiną blasku i zobaczymy element błyszczących oczu. W przypadku reszty twarzy nadszedł czas, aby ostre konturowanie zastąpić subtelnym cieniowaniem, używając – zamiast tego – odrobiny bronzera i podkreślenia kolorowego różu”.

Podkład do cery Glowy!

Znana wizażystka, Matin Maulawizada, mówi, że posiadanie gładkiej, przejrzystej bazy pod podkładem to pierwszy krok i zobaczymy najbardziej promienną skórę, nawet z bliska w HD. „Moim głównym preparatem jest serum wzbogacone witaminą C, zanim nałożę cokolwiek innego na twarz” – mówi. „Pomaga to pozostawić skórze jaśniejszy, bardziej promienny wygląd. Lubię też moczyć ich usta, gdy robią włosy za pomocą odżywczego produktu i wysyłać je na imprezę z produktem takim jak ChapStick Total Hydration Nawilżający + Odcień balsamu do ust. Bez względu na to, jak wyglądam, zawsze wysyłam im kolor zbliżony do szminki, aby mogły nawilżyć i odświeżyć usta bez obawy, że nałożą się na grubą pomadkę”.

Czyste odcienie

Można by założyć, że przy intensywnym oświetleniu i kamerach potrzebne są warstwy podkładu, ale Grayson mówi, że potrzebna jest lżejsza ręka, aby uniknąć zaschniętego wyglądu. Naturalna to nazwa gry. „Uwielbiam tonizujące kremy nawilżające, które dodają koloru skórze i identyfikują, gdzie należy nałożyć podkład o większym kryciu”, mówi Grayson. „Używam przyciemniającego kremu nawilżającego jako pierwszego przejścia, a następnie nakładam zwykły podkład w tym samym odcieniu za pomocą gąbki do makijażu, takiej jak Beautyblender, aby w razie potrzeby dodać krycie”.

Czynnik maski

Matin mówi, że maski mogą być potrzebne, dopóki gwiazdy nie uderzą na czerwony dywan, co przekłada się na skupienie się na zmęczonych oczach i mocnych brwiach. „Następnie powoli dodajemy ciemniejsze, pogrubione usta klientom, gdy maski są podnoszone”.

Zabawny eyeliner i jaśniejszy rumieniec

Znany wizażysta Jamie Greenberg przewiduje, że na czerwonym dywanie zobaczymy idealne połączenie zabawy i naturalności. „Odważne kolory nie są już tylko do ust lub mody” – mówi. „Zamiast tego ewoluowała ekspresja poprzez kolor i zobaczymy jaśniejsze rumieńce, a nawet odważniejsze spojrzenia. Naturalny wygląd z wyrazistymi brwiami również będzie hitem sezonu — to ponadczasowy wygląd, który nigdy nie wychodzi z mody”.

Rozmazujący makijaż ciała

Kilka minut do seansu Greenberg mówi, że wizażyści ciężko pracują, dopełniając wygląd od stóp do głów. Nie można pominąć jednego cala skóry od szyi w dół. „Ja też używam Westmore Body Coverage Perfector aby skóra od dekoltu po nogi wyglądała nieskazitelnie w każdym stylu.”Źródło strony

Ostatnie Posty