- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryTrener twarzy wyjaśnia, jak wyrzeźbić twarz w domu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Trener twarzy wyjaśnia, jak wyrzeźbić twarz w domu


Jeśli nie słyszałeś o nieinwazyjnym studiu do ćwiczeń twarzy FaceGym, oto Twój PSA: to obowiązkowa wizyta, aby oczyścić, wyrzeźbić i ujędrnić twarz. Trening twarzy, który jest wykonywany przez trenera FaceGym, wykorzystuje ruchy knykcia i podnoszenia oraz nowe i godne uwagi technologie „podnoszenia” skóry. Jest tak skuteczny, że może chwilowo napiąć do 40 różnych mięśni twarzy. Mój trener powiedział mi, że widzi klientów wracających w dowolnym miejscu od raz w tygodniu do raz w miesiącu, ale nauczył mnie też kilku sposobów na uzyskanie wyników na poziomie Gym bez wychodzenia z mieszkania.

Kiedy odwiedziłem studio, dostałem FaceGym Clean + Lift Workout (175 USD), który obejmuje charakterystyczny trening rzeźbiarski z oczyszczającym i detoksykującym wlewem dożylnym na końcu. Oto jak to poszło:

Na początku kuracji mój trener podzielił się ze mną swoją najważniejszą radą: „Chcesz kilka razy w tygodniu zamieniać mocniejsze środki czyszczące na bazie kwasu na łagodny środek czyszczący. Wszystkie zabiegi FaceGym zaczynają się od środka czyszczącego, a jeśli twój środek czyszczący nie ma zrównoważonego pH i jest zbyt agresywny, wszystko inne, co zamierzasz zrobić, będzie o połowę mniej skuteczne”. Środek czyszczący, którego użył na mojej skórze, był Żel do mycia twarzy FaceGym Electro-Lite (38 USD), który uzupełnia barierę skórną, aby odsłonić jaśniejszą cerę.

„Oczyszczając twarz w domu, chcesz mieć pewność, że poprawiasz krążenie. Twój proces oczyszczania jest pierwszą rzeczą, jaka się dzieje” – kontynuuje, wmasowując go w moją twarz kostkami w górę. „Ten ruch zmniejsza zaciąganie, ale zwiększa również skuteczność środka czyszczącego, ponieważ jest to dobry ruch rozprowadzający — doda trochę tarcia do środka czyszczącego, więc wchłania się trochę lepiej. Samo wcieranie środka myjącego niewiele zdziała, musisz naprawdę się tam dostać!”

Następnie zmniejszył napięcie na mojej twarzy za pomocą Piłka do twarzy FaceGym (30 dolarów), produkt masujący mięśnie i poprawiający krążenie, który ostatecznie zabrałem ze sobą do domu. Aby użyć tego w domu, po prostu umieść piłkę na środku czoła i przyciśnij ją w dół do mięśnia, zanim użyjesz ruchów nabierania, aby unieść i rozciągnąć obszar napięcia. Możesz również użyć tego na szczęce, policzkach i szyi, aby uzyskać dodatkową ulgę. „Kolejną rzeczą, która jest bardzo ważna przy podnoszeniu twarzy w domu, jest używanie narzędzi. Tak więc piłka do jogi twarzy współpracuje z układem limfatycznym, zapewniając niewielki drenaż, ale także rozluźnia mięśnie twarzy. To takie proste w domu.”

W tym filmie mój trener używa Piłka do twarzy FaceGym (30 dolarów).

Inne narzędzia, których używał na mnie podczas leczenia, to: FaceGym Multi-Sculpt Wysokowydajne narzędzie do konturowania (60 USD), narzędzie gua sha, które ma sześć różnych krawędzi do podnoszenia i konturowania twarzy, a Urządzenie tonizujące do twarzy FaceGym Pure Lift (520 USD), który wykorzystuje technologię potrójnej fali do treningu mięśni twarzy i podniesienia ich. Był również mistrzem w tonowaniu za pomocą dłoni – łatwej do opanowania praktyce rzeźbienia w domu – za pomocą ruchów w górę, aby unieść skórę i dodać dodatkowego konturu twarzy.

Jeśli chcesz podążać wraz z innymi podczas rzeźbienia twarzy, FaceGym oferuje filmy instruktażowe, krok po kroku, które zawierają mnóstwo instrukcji na jego temat Instagram.

W tym filmie mój trener używa Urządzenie tonizujące do twarzy FaceGym Pure Lift (520 dolarów).

.Źródło strony

Ostatnie Posty