- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażTwiggy najnowszym ambasadorem Charlotte Tilbury
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Twiggy najnowszym ambasadorem Charlotte Tilbury


Kolekcja Pillow Talk Charlotte Tilbury jest powszechnie lubiana, o czym świadczy fakt, że jedna Poduszka Talk produkt sprzedawany jest co dziesięć sekund na całym świecie. Wszystko zaczęło się od jednego różowo-nudnego odcienia konturówki do ust, a teraz stało się jedną z najczęściej komentowanych kolekcji w branży.

Miłośnicy piękna zawsze pragną więcej Pillow Talk, a teraz dostaną je dzięki nowej kolekcji, która właśnie została wprowadzona na rynek. Wraz z najnowszym wprowadzeniem na rynek zupełnie nowych produktów, Charlotte Tilbury powitała również nową, ale znajomą twarz na swojej liście ambasadorów: Twiggy.

Twiggy dołącza do obecnych ambasadorów Kate Moss i Jourdana Dunna. Twiggy to oczywiście ponadczasowa ikona makijażu i stylu, więc jej połączenie z kolekcją Pillow Talk to idealna para.

Wśród nowych produktów znalazły się: Poduszka Talk Multi Glow Highlighter (45 USD), Luksusowa paleta w poduszkach Talk Dreams (53 USD), Kolorowy kameleon w rozmowie na poduszkę (27 USD) i Rzęsy Push-Up w kolorze Pillow Talk w kolorze Dream Pop (29 USD). Marka będzie również uzupełniać swoje produkty wirusowe Beauty Light Wand w Pillow Talk Original i Pillow Talk Medium (40 USD), więc koniecznie weź jedną z nich.Źródło strony

Ostatnie Posty