- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażTwój tusz do rzęs może Cię postarzać
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Twój tusz do rzęs może Cię postarzać


​​W świecie innowacji kosmetycznych rzadko słyszy się słowo „nigdy” — ale Rose-Marie Swift, ekspert ds. urody i założycielka firmy rms beauty, stanowczo twierdzi, że nigdy nie stworzy określonego produktu — i ma to solidny powód.

„Nigdy nie zrobię brązowego tuszu do rzęs”, mówi podczas niedawnej rozmowy Zoom, przedstawiając jej nowe, skupione na oczach produkty. „Jestem głęboko przekonana, że ​​kiedy starsze kobiety nakładają brązowy tusz do rzęs, oczy wydają się czerwone. Kiedy się starzejemy, chcemy mieć naprawdę zdrowy, biały promień księżyca z oczu, zamiast wyglądać na nieco żółty lub czerwony”.

Jej ulubiony tusz do rzęs, Prosto zwiększający objętość tusz do rzęs z peptydem, jest, jak wyjaśnia, tak czarna, jaka jest, bez dodatku szkodliwej sadzy. „Myślę, że kiedy kobieta ma na sobie czarną rzęsę, rzęsy wyglądają lepiej i piękniej układają się” – dodaje.

Teraz 66-letnia pionierka piękna wprowadza siostrzany produkt do najlepiej sprzedającego się tuszu do rzęs, Prosta kredka do oczu Kohl (20 USD), które daje zielone światło do stosowania na starszych oczach. Podczas gdy brązowy tusz do rzęs i tusz do rzęs zostały wyróżnione jako „mniej szorstka” alternatywa dla czarnej tuszy do rzęs lub tuszu do rzęs, Swift twierdzi, że te zasady niekoniecznie dotyczą starszych oczu. „„Zrobię brązowy kolor dla cienia do powiek, o ile nie będzie miał żadnych czerwonych odcieni, ale konturówka powinna pozostać czarna”.Źródło strony

Ostatnie Posty