- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryU Beauty Resurfacing Compound to „szklana skóra” w butelce
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

U Beauty Resurfacing Compound to „szklana skóra” w butelce


Są kosmetyki wielozadaniowe, a potem jest U Beauty Resurfacing Compound. Jeśli szukasz tego uniwersalnego produktu, który możesz dodać do swojej rutyny – założyciel marki Tina Craig nazywa to jej „zrobionym” – to jest to. A już dziś możesz go wypróbować w tym tygodniu w ramach darmowego prezentu BeautyPass w piątek (otrzymasz opakowanie 30 ml o wartości 148 USD).

Aby usprawnić swoją osobistą rutynę, Craig, blogerka modowa OG, znana również jako Bag Snob, chciała stworzyć coś, co połączyłoby wszystkie jej etapy pielęgnacji skóry w jednym – serum, tonik, peeling i esencję – oprócz kremu nawilżającego. To potężne serum stało się zwycięską formułą po tym, jak przyjaciele i rodzina Craiga przetestowali wiele iteracji i wyprzedali się w mniej niż 48 godzin, kiedy pojawił się na Net-a-Porter w 2019 roku.

Żelopodobne serum posiada imponującą listę składników, w tym retinol, stabilizowane witaminy C i E, kwas glikolowy, kwas migdałowy, kwas hialuronowy, glutation, aloes i oczar wirginijski. Craigowi udało się w jakiś sposób połączyć je w sposób, który przyniósł przełomowe rezultaty – pomyśl o „szklanej skórze”; spójrz tylko na cerę Craiga – ale bez ostrych skutków ubocznych, dzięki zaawansowanej technologii zwanej SIREN Capsules. Dzięki temu substancje aktywne o wysokim poziomie są uwalniane tylko w uszkodzonych obszarach skóry, które wymagają naprawy, a nie wszędzie, gdzie mogą negatywnie wpływać na zdrową tkankę. Jednak serum jest wytrzymałe i zawiera retinol, dlatego ważne jest, aby nakładać je tylko na noc, stosować w połączeniu z kremem nawilżającym, aby uniknąć wysuszenia i zawsze nosić krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym w ciągu dnia.

Rezultaty są prawie natychmiastowe – następnego ranka widzę gładszą, jaśniejszą skórę, ale marka obiecuje rewitalizowany wygląd skóry w ciągu trzech do sześciu dni – i z czasem będzie się poprawiać. Wyniki badań klinicznych też nie kłamią: po 30 dniach użytkownicy doświadczyli 194-procentowego wzrostu ekspresji elastyny, 77-procentowego zmniejszenia widocznych zmarszczek, 45-procentowego wzrostu jasności (jest to idealne rozwiązanie w przypadku ciemnych plam ) i 42-procentowy spadek widocznych porów.

Jeśli chcesz wypróbować ten produkt – i setki innych niesamowitych znalezisk kosmetycznych – zarejestruj się BeautyPass.

Źródło strony

Ostatnie Posty