- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażUkochany przez gwiazdy i lekarza Oxygenetix właśnie wprowadził korektor — oto dlaczego...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ukochany przez gwiazdy i lekarza Oxygenetix właśnie wprowadził korektor — oto dlaczego go potrzebujesz


Podkład dotleniający Oxygenetix (66 USD) ma kultowych zwolenników – i nie bez powodu. Od lekarzy po celebrytki i wszystkich pomiędzy – ten podkład jest powszechnie lubiany za piękną, oddychającą formułę, która chroni skórę podczas wieczornego odcienia. Cindy Crawford, Elle Macpherson, Kourtney Kardashian i Margot Robbie to tylko próbka gwiazd, które przysięgają na tę fundację. Chirurdzy plastyczni uwielbiają ten produkt za pokrycie po zabiegu, które pozwala wrażliwej skórze oddychać. Teraz Oxygenetix wypuszcza Korektor dotleniający (49 USD) na rozszerzenie zasięgu.

Marka odnosi się do swojej najnowszej premiery jako „cudownego cudu wielokrotnie nagradzanej Fundacji Dotleniającej”. Po wypróbowaniu korektora mogę potwierdzić, że to cudowne dziecko. Wystarczy jedno przejście od dwóch do trzech kropli korektora, aby zakryć cienie pod oczami. Może jednak obejmować znacznie więcej, w tym blizny, siniaki po wstrzyknięciu, pęknięte naczynia włosowate, tatuaże, trądzik torbielowaty i trądzik różowaty.

Pełne krycie to nie jedyna zaleta tego korektora. Formuła zawiera opatentowane Ceravitae, które pomagają promować pobieranie tlenu do komórek skóry, co czyni ją wyjątkową opcją gojenia i krycia po zabiegu. Ten zwiększony pobór tlenu przyspiesza odmłodzenie komórek i promuje zdrowszą skórę, podczas gdy aloes działa kojąco na skórę i zmniejsza stan zapalny.

Korektor występuje w dziewięciu odcieniach, a jeśli już nosisz podkład Oxygenetix, na stronie dowiesz się, który korektor będzie do niego najlepiej pasował. Pigment pozostanie na skórze przez cały dzień, ponieważ jest odporny na pot, transfer i wodę. Choć tuszuje niedoskonałości, chroni również przed promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami środowiska. Włączenie go do codziennej rutyny nie wymaga myślenia.Źródło strony

Ostatnie Posty