- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaFitnessWewnątrz intensywnego treningu fitness Brie Larson dla jej roli „Captain Marvel”
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wewnątrz intensywnego treningu fitness Brie Larson dla jej roli „Captain Marvel”


Bycie aktorem Marvela wymaga czegoś więcej niż tylko aktorstwa, a Brie Larson zrozumiała zadanie. Sprawność fizyczna jest priorytetem dla obsady Kapitan Marvelmówi Larson Wtajemniczony, „Zacząłem więc tę podróż, myśląc, że stanę się silny i nie miałem pojęcia. Wyszedłem daleko poza to, w co kiedykolwiek wierzyłem, że jest możliwe dla mojego ciała”.

Zanim Larson został obsadzony w roli superbohatera, przyznaje, że nie mogła chodzić pod górę bez zadyszki. „Czułem siebie nazywam „introwertykiem z astmą”, ​​zanim zacząłem grać w Carol Danvers i zacząłem trenować z czystej paniki”. Teraz z podziwem spogląda wstecz na tamten okres swojego życia. „Możliwość wepchnięcia w biodra 400 funtów, martwego ciągu 200 funtów, pchania jeepa mojego trenera, to znaczy, to niesamowite doświadczenie uświadomić sobie, że to, co jest w tobie, wykracza daleko poza to, co wiedziałeś, że jest możliwe” – wyjaśnia.

Opierając się na trenerze celebrytek Jasonie Walsh, który wprowadził rutynę fitness do swojego życia, powoli stała się „obsesją” na punkcie siłowni. A komentarze od hejterów również popychały ją do przodu. „Kiedy ludzie mówią: „Och, dziewczyny nie mogą tego zrobić”, to po prostu sprawia, że ​​chcę to robić jeszcze bardziej”, mówi. „Tak więc tym razem były ogromne osiągnięcia i po prostu czuję, że moje ciało coraz bardziej się do tego przyzwyczaja i jest coraz bardziej podekscytowane”.

W oparciu o jej kanał na Instagramie, codzienne treningi Larson obejmują podciąganie się, pompki z obciążeniem, przysiady z obciążeniem i wypady, z których wszystkie są prowadzone przez Walsha. Wygląda na to, że odtąd tylko staje się silniejsza.

.Źródło strony

Ostatnie Posty