- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessWewnątrz Jennifer Aniston — rutyny zwalczania bezsenności przed snem
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wewnątrz Jennifer Aniston — rutyny zwalczania bezsenności przed snem


Jennifer Aniston może mieć całą energię na świecie i cudownie wypoczętą cerę, ale gwiazda przyznaje, że sen nie przychodzi tak łatwo, jak mogłoby się wydawać. Według Ludzie53-latek od dziesięcioleci zmaga się ze wszystkim, od bezsenności, przez lęk przed snem, po lunatykowanie, ale sytuacja zaczyna się poprawiać.

„Myślę, że zaczęło się to gdzieś po trzydziestce lub nawet wcześniej, ale po prostu nie zaczynasz zauważać skutków braku snu, gdy jesteśmy młodsi, ponieważ jesteśmy tacy niezwyciężeni” — mówi Aniston o swojej bezsenności. „Zaczęło się jako coś, co po prostu zaakceptowałem, a potem nagle zdajesz sobie sprawę ze skutków braku snu i tego, jak wpływa to na Twój dzień, pracę, funkcjonowanie umysłu i sylwetkę”.

Według LudzieAniston zwlekała z uzyskaniem pomocy, ponieważ uważała, że ​​jej problemy są mniej znaczące, niż były w rzeczywistości. „Stało się to czymś, z czym naprawdę się zmagałam” – mówi. „Kiedyś była to ostatnia rzecz na liście, ale nie możesz tak naprawdę przestrzegać trzech filarów zdrowia – którymi są dieta, ćwiczenia i sen – jeśli nie możesz naprawdę ćwiczyć i naprawdę nie możesz dobrze jeść, jeśli nie spałeś dobrze, ponieważ twój zegar biologiczny jest tak kompletnie zepsuty”.

Szybko do przodu do dzisiaj, Aniston znalazła lekarza, który pomógłby ustalić jej wzorce snu, a także mówi, że utrwalenie rutyny nocnej bardzo pomogło. Przed uderzeniem w poduszkę w głowę upewnia się, że ma czas na wyciszenie. W tym czasie rozciąga się, ćwiczy relaksującą jogę i odrywa się od telefonu. Stara się, aby „każdego wieczoru pora snu była taka sama, co jest wyzwaniem dla nas, aktorów, ponieważ jeśli jesteśmy w filmie, harmonogram jest wszędzie” – wyjaśnia. Prawdopodobnie jeden z jej ulubionych kroków przed snem: dobre przytulanie się z trzema psami. „Kiedy się przytulają, jest po prostu zbyt przytulnie!” ona mówi. „To jest tego warte.”Źródło strony

Ostatnie Posty