- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessWewnątrz kwietniowej codziennej rutyny kosmetycznej Gargiulo
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wewnątrz kwietniowej codziennej rutyny kosmetycznej Gargiulo


Kiedy wskoczyłem na telefon, aby porozmawiać o pielęgnacji skóry z założycielką botanicznej marki Vintner’s Daughter, April Gargiulo, było więcej niż oczywiste, że jest przedsiębiorcą: jest pewna siebie, jest mądra, lojalna wobec swojego produktu i zna się na rzeczy aż do wartości procentowych. Ale poza byciem kobietą pracującą, Gargiulo zajmuje się dbaniem o siebie i dobrym samopoczuciem, a dla niej oznacza to solidną poranną rutynę, praktykowanie wdzięczności i mocny skład pielęgnacji skóry i makijażu (co oczywiście obejmuje uwielbiane przez celebrytki gadżety jej marki).

Miłość z listy A

Gwiazdy takie jak Gwyneth Platrow, Lucy Hale, Naomi Watts i Tracee Ellis Ross publicznie odnotowały swoją miłość do pierwszego pielęgnacyjnego dziecka Gargiulosa, Aktywne serum botaniczne „Córka winiarza” (195 USD) — teraz jest dostępny w opakowaniu 50 ml, więc nigdy nam się nie kończy — i to dlatego, że skutecznie rozwiązuje szeroki zakres problemów skórnych. Zawiera 22 aktywne składniki roślinne, które są powoli i skrupulatnie wtłaczane do formuły, aby zapewnić pełne spektrum składników odżywczych, całe rośliny, takie jak nagietek, lawenda i skórka cytryny, a także równoważące tamanu, rokitnik, orzech laskowy i jaśmin.

Codzienne Piękno

W osobistej rutynie Gargiulo jest to aplikacja po aplikacji serum wraz z solidnym fundamentem Aktywna Esencja Leczenia Córki Winnika (225 USD), kolejna potęga substancji botanicznych i enzymów, które sprawiają, że skóra świeci jak żadna inna. „Dzięki tym dwóm prostym, ale kompleksowym krokom wiem, że moja skóra otrzymuje całe nawilżenie, nawilżenie, aktywne składniki i odżywienie, których potrzebuje, aby była najbardziej zdrowa, zrównoważona i promienna” – mówi.

Rano podąży za dwoma produktami z przyciemnionym filtrem SPF, a także lubi tu i tam wyrzucać zaawansowane technologicznie urządzenia. „Kocham mój mikroprąd NuFACE (339 dolarów), a wieczorem to moje czerwone światło Celluma Twarz (695 dolarów). Zanim wyjdzie za drzwi, wyskakuje, dotykając Ilia Super Serum Farba do Skóry SPF 40 (48 USD) w Oro za „bez wysiłku i zdrowy blask”, kilka machnięć Tusz do rzęs Saie 101 (25 USD) i Kosas Color & Light: Crème Cream Blush & Highlighter Duo (34 USD).

Niezbędne warunki wellness

„Moja poranna rutyna jest cenna i jest czymś, na co nie mogę się doczekać, kiedy kładę się spać” – kontynuuje. „Zaczyna się od pięknego dzbanka jednorodnej, organicznej herbaty z luźnych liści i tostów. W tym roku wprowadziliśmy pyszną mieszankę herbat o nazwie Oolong Radiance, która odżywia Twoją skórę od wewnątrz wieloma takimi samymi składnikami roślinnymi, których używamy w naszych preparatach do pielęgnacji skóry. Ciągle się sprzedaje, ale piję to, kiedy tylko jest to możliwe. Wtedy też medytuję, co jest codzienną praktyką. Potem ruszam na wyścigi z rodziną, pracą i przyjaciółmi.”

Ale nie tylko rezerwuje zdrowie na poranek. „Ostateczne samopoczucie to ogólny stan przepływu lub równowagi”, mówi mi, dodając, że jej ciało informuje ją, kiedy ta równowaga jest równa, czy nie. “Jak na ironię, nie sądzę, że osiągnięcie tego zależy od jednego produktu, diety lub sztuczki związanej ze stylem życia, ale raczej od kultywowania praktyki wdzięczności i połączenia dla siebie i otaczającego świata”.Źródło strony

Ostatnie Posty