- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessWewnątrz nocnej rutyny wellness Mirandy Kerr
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wewnątrz nocnej rutyny wellness Mirandy Kerr


W naszym letnim wydaniu 2019 Nowe PięknoMiranda Kerr podzieliła swoje potrzeby zdrowotne, zdrowe nawyki żywieniowe i sposób, w jaki utrzymuje równowagę, a w niedawnym wywiadzie dla Gwardodatkowo udowadnia swoje przywiązanie do zdrowia kilkoma nowymi praktykami.

„Dla mnie słowa są tak potężne, a ja mam całkiem pokaźny zestaw afirmacji”, mówi, dodając jedno, które ciągle powtarza: „Jestem istotą światła, która jest zdolna do nieskończonych możliwości”. Jest także fanką afirmacji przebaczenia. „Nawet afirmacje przebaczenia mogą stworzyć dużo pokoju w twoim życiu – wszyscy jesteśmy ludźmi i możemy pomyśleć o czymś, co nie jest wysoką wibracją w stosunku do nas lub innych, a posiadanie tego małego rytuału i wprowadzanie pokoju jest tak ważne. Odmawiam modlitwy o przebaczenie, kiedy myję zęby lub nakładam pielęgnację skóry, aby jednocześnie oczyścić skórę i ducha. Powiem coś w stylu: „Wybaczam sobie i wybaczam każdemu, kto celowo lub nieumyślnie mnie zdenerwował”.

Aby upewnić się, że jest na szczycie swoich afirmacji i zdrowia, utrzymuje rutynę (i swoich dzieci) w napiętym harmonogramie. „Moja babcia miała czworo dzieci i wiele wielu wnucząt i prawnucząt, i od najmłodszych lat uczyła mnie, że rutyna jest dla nich najważniejsza, więc to naprawdę utkwiło we mnie” – mówi Gwardodając, że wokół tej rutyny znajduje konsekwencję i chwile dla siebie.

Kiedy jej dzieci kładą się spać, przyciemnia światło, zapala nietoksyczną świecę, bierze kąpiel lub wykonuje rutynowe zabiegi pielęgnacyjne. „Tkapelusze, kiedy naprawdę skłaniam się ku tym produktom, które są bardzo kojące i czuję, że mi się odwzajemniają”. Potem wyłącza się tak wcześnie, jak to możliwe — supermodelka potrzebuje snu dla urody.Źródło strony

Ostatnie Posty