- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażWewnątrz transformacji „Domu Gucci” Lady Gagi
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wewnątrz transformacji „Domu Gucci” Lady Gagi


Może to wyglądać na łatwe, ale transformacja makijażu Lady Gagi w Dom Gucciego wziął zespół wykwalifikowanych artystów. Od ciasnej trwałej lat 80. po zaokrąglone brwi, jej zespół wyjaśnia, w jaki sposób udało im się zdobyć rolę Gagi jako Patrizii Reggiani.

Wizażystka Gagi, Sarah Tanno, mówi Różnorodność że kluczem było zapewnienie, aby makijaż nigdy nie był przytłaczający ani rozpraszający. „Chciałem to rozebrać. Chciałem, żeby była jak najmłodsza i jak najczystsza. To oznaczało najmniejszą ilość makijażu, idealną ilość, żeby nie wyglądało na to, że miała na sobie. Okrąglałem jej brwi, bo wtedy brwi nie były zablokowane.”

Wykorzystując zdjęcia Regianni jako odniesienie, Tanno i fryzjer Frederic Aspiras zbudowali notatnik pełen stylizacji, które nawiązywały do ​​każdego odcienia, koloru i wyglądu, który można wykorzystać w każdej scenie. Chociaż pomogło im to zbudować jej kultowy wygląd do filmu, po drodze napotkali pewne wyzwania.

Dużym wyzwaniem dla artystów było znalezienie sposobu na postarzenie Gagi bez użycia protetyki czy efektów wizualnych. „Chodziło o zastosowanie technik makijażu” – mówi Tanno Różnorodność. Dokładniej, Tanno i Aspiras musieli drastycznie postarzyć postać Gagi w niesławnej scenie na sali sądowej. Aby to osiągnąć, Tanno rozjaśnił jej odcień skóry i użył odcieni szarości, aby uwydatnić fałdy nosowe. Przypudrowała również obszary twarzy, aby dodać zmarszczki. „Chciałem, żeby wyglądała na zmęczoną i jakby zobaczyła ducha”. Aspiras mówi: „Założyłam te duże i puszyste włosy z zaczesanymi grzbietami włosów, a ona miała 55 lat i to mnie przestraszyło. Wchodziła do sądu w tych butach i miała spacer.

Kolejnym dużym wyzwaniem było ukrywanie tatuaży Gagi. Aby ukryć atrament, Tanno współpracował z kierownikiem działu Janą Carboni. „Jana miała zespół artystów, którzy pomogli mi w tym, podczas gdy ja pracowałam nad jej twarzą, a Freddy robił perukę” – mówi.

.Źródło strony

Ostatnie Posty