- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryWhitney Port dzieli się swoją cotygodniową rutyną pielęgnacji skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Whitney Port dzieli się swoją cotygodniową rutyną pielęgnacji skóry


Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co kryje się za czystą skórą i promiennym blaskiem Whitney Port, odpowiedzią jest wysokiej jakości pielęgnacja skóry. Niedawno nagrana gwiazda telewizji i przedsiębiorca wideo z Gwar która zabrała widzów w podróż przez jej codzienną pielęgnację skóry przez tydzień. Chociaż reżim Port zmieniał się z dnia na dzień w zależności od jej skóry lub tego, co miała w swoim harmonogramie tego dnia, pojawił się jeden trend – było całe mnóstwo produktów ZO Skin Health.

We wtorek Port używany Płatki odnawiające cerę ZO Skin Health (51 USD) „aby pozbyć się dodatkowego brudu”. Błysnęła nawet aparatem, rzucając okiem na podkładkę, aby pokazać cały brud i zanieczyszczenia skóry, które odpadły.

Następnie Port zastosowała swoje sprawdzone trio serum ZO Skin Health, którego używała wiele razy w tygodniu. Trifecta obejmuje ZO Skin Health Ujędrniające Serum (235 USD), Rozjaśniający rozjaśniacz do skóry (130 USD) i Codzienna obrona mocy (150 dolarów). „Łączę je ze sobą, aby zaoszczędzić czas i nakładam je wszystkie na twarz” – wyjaśnił Port. Podążyła za serum z ZO Skin Health Serum pod oczy z czynnikiem wzrostu (130 dolarów) przed wyjściem do drzwi.

Produkty do pielęgnacji skóry Whitney Port

W czwartek zgłosił się Port ZO Skin Health Growth Factor Serum (148 dolarów). Port używał produktów marki przez cały weekend, w sobotę nakładając trzy serum. W niedzielę oczyściła ZO Zdrowie skóry Delikatny środek oczyszczający (45 dolarów) pod prysznicem.

ZO Skin Health, założona przez dermatolog, dr Zein Obagi, jest marką do pielęgnacji skóry klasy medycznej, która wprowadza dwie nowe produkty. ten Krem odnawiający (115 USD) jest idealny dla osób z suchą skórą i zaczerwienieniami. ten Krem regeneracyjny zmiękcza drobne zmarszczki i koi skórę. I tak po prostu jesteśmy o krok bliżej do samodzielnego osiągnięcia szklanej skórki Portu.Źródło strony

Ostatnie Posty