- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyWideo Amal Bouchoucha rezygnuje z długich włosów i błyszczy nową fryzurą
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wideo Amal Bouchoucha rezygnuje z długich włosów i błyszczy nową fryzurą

Amal Bouchoucha pokazała swoje włosy w zabawny sposób, gdy była w salonie kosmetycznym, gdzie tańczyła do piosenki „Al-Ghazala Raika”, którą podzielił się z nią fryzjer Michel Zeytoun, a algierska gwiazda wyraziła swoje wielkie szczęście ze swoimi nowymi włosami spójrz z początkiem 2022 roku.

Amal Bouchoucha rezygnuje z długich włosów

Algierska gwiazda Amal Bouchoucha pokazała swoją nową fryzurę, w której zrezygnowała z długich włosów i wybrała fryzurę Kari, która sięga do ramion z kilkoma lokami nałożonymi na nią.Wybrała również brązowy kolor w połączeniu z orzechowymi po jej długich brązowych włosach .

Algierska gwiazda Amal Bouchoucha wyszła z salonu fryzjera Michela Zeytouna, który był zadowolony z nowej fryzury.

Nowy wygląd pasował do wyglądu Amal Bouchoucha, która zdecydowała się odnowić na początku 2022 roku, nadając swoim rysom blasku i odnowy z dala od rutyny długich włosów.

Poprzednia fryzura Amala Bouchoucha

Amal Bouchoucha wyróżnia się uderzającą urodą i estetycznym wyglądem, który łączy nowoczesny i klasyczny wygląd.Często ma tendencję do luźnych, falistych fryzur o ciemnym kolorze lub podkreślonych miodem i złotymi blond kępkami i współgra z włosami, często przydymionymi, ziemistymi makijażami.

Obejrzyj wideo, nowy wygląd Amal Bouchoucha i jej zabawną prezentację jej włosów w efekcie piosenki „Al-Ghazala Raika”, a co myślisz o jej wyglądzie?

Zdjęcia Amal Bouchoucha z jej konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty